କାରୋନାରୁ ବଞ୍ଚିବା ପାଇଁ ପୁନେ ର ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ବନାଇଲେ ସୁନାର ମାସ୍କ, ଦାମ ଜାଣିଲେ ଆପଣଙ୍କ ହୋସ ଉଡିଯିବ

ପୁନେରେ ଗୋଲ୍ଡମ୍ୟାନ୍ ଭାବରେ ଜଣାଶୁଣା ଶଙ୍କର କୁରାଡେ ପୁଣି ଥରେ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ଅଛନ୍ତି । କୋଭିଡ୍ -19 ସଂକ୍ରମଣ ହେତୁ ପୁନେ ବହୁତ ପ୍ରଭାବିତ ହେଉଛି, ଏହି କାରଣରୁ ପ୍ରତ୍ୟେକ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପାଇଁ ମାସ୍କ ପିନ୍ଧିବା ବାଧ୍ୟତାମୂଳକ | ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ଶଙ୍କର କୁରାଡେଙ୍କୁ ପୁନେରେ ସୁନାର ମାସ୍କ ପିନ୍ଧି ପିମ୍ପ୍ରି ଚିଞ୍ଚୱାଡରେ ବୁଲୁଥିବାର ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛନ୍ତି ।

ଶଙ୍କର କୁରାଡେ ସୁନାକୁ ଭଲ ପାଆନ୍ତି, ସେ ନିଜ ଶରୀରରେ ପ୍ରାୟ 3 କିଲୋଗ୍ରାମ ସୁନା ପିନ୍ଧନ୍ତି | ତାଙ୍କ ବେକରେ ଏକ ମୋଟା ସୁନା ଚେନ ବ୍ୟତୀତ ଦଶଟି ଆଙ୍ଗୁଠିରେ ସୁନା ରିଙ୍ଗ ଏବଂ ତାଙ୍କ ହାତରେ ଏକ ସୁନା ବ୍ରେସଲେଟ୍ ଅଛି | ବର୍ତ୍ତମାନ ସେ ଏକ ସୁନା ମାସ୍କ ପିନ୍ଧି ବୁଲୁଛନ୍ତି |

ଏହି ମାସ୍କର ମୂଲ୍ୟ 2 ଲକ୍ଷ 90 ହଜାର ଟଙ୍କା ବୋଲି କୁହାଯାଉଛି | ଏହା ପ୍ରାୟ ସାଢେ ପାଞ୍ଚ ଭରି ଓଜନ ଏବଂ ନିଶ୍ୱାସ ନେବା ପାଇଁ ଏଥିରେ ସୂକ୍ଷ୍ମ ଛିଦ୍ର ମଧ୍ୟ ଅଛି | ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଏହାକୁ ପିନ୍ଧିବାରେ କୌଣସି ଅସୁବିଧା ନାହିଁ, କିନ୍ତୁ ଏହି ମାସ୍କ କେତେ ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ତାହା ସେ ନିଶ୍ଚିତ ନୁହଁନ୍ତି। ବାସ୍ତବରେ, ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସାମାଜିକ ଦୂରତା ଅନୁସରଣ କରି Covid-19 କୁ ଏଡା ଯାଇପାରିବ |

ଶଙ୍କର କୁରାଡେ କହିଲେ, ମୁଁ କୋହ୍ଲାପୁର ରେ ଏକ ବ୍ୟକ୍ତିକୁ ଏକ ରୂପା ମାସ୍କ ପିନ୍ଧିଥିବାର ଟିଭିରେ ଦେଖିଥିଲି । ଏହା ପରେ ମୁଁ ମଧ୍ୟ ଭାବିଲି ସୁନା ମାସ୍କ ତିଆରି କରାଯିବା ଉଚିତ୍ | ମୁଁ ମୋର ସୁନା କାରିଗର ସହିତ କଥା ହେଲି ଏବଂ ସେ ପ୍ରାୟ ଏକ ସପ୍ତାହ ମଧ୍ୟରେ ଏହାକୁ ତିଆରି କରିଦେଲା | ମୋ ପରିବାର ମଧ୍ୟ ସୁନାକୁ ଭଲ ପାଆନ୍ତି ଏବଂ ଯଦି ସେମାନେ ଜିଦ୍ କରନ୍ତି, ମୁଁ ମଧ୍ୟ ସେମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଏହାକୁ ତିଆରି କରିବି |

ଆପଣଙ୍କୁ ଆମର ଏହି ଆର୍ଟିକିଲ ଟି ଭଲ ଲାଗିଥିଲେ ଲାଇକ ଆଉ ସେୟାର କରନ୍ତୁ । ଏହିପରି ଦେଶଦୁନିଆ ବିଷୟରେ ଅଧିକ ତଥ୍ୟ ପାଇବା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ।

Related Posts

About The Author

Add Comment