ପ୍ରେମରେ ସବୁଠୁ ଅଧିକ ଲକି ହୋଇଥାନ୍ତି ଏହି 6 ଟି ରାଶିର ଯୋଡି, ସ୍ଵର୍ଗରୁ ତିଆରି ହୋଇ ଆସିଥାଏ ଏହି ଯୋଡି- Jyotish Shastra

ବନ୍ଧୁଗଣ ନମସ୍କାର,ବନ୍ଧୁଗଣ ଆଜି ଆମେ ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ କିଛି ଏଭଳି ରାଶି ଥିବା ଯୋଡିଙ୍କ ସମ୍ବନ୍ଧରେ କହିବୁ ଯେଉଁମାନେ ବହୁତ ଭାଗ୍ୟଶାଳୀ ହୋଇଥାନ୍ତି । ଏମାନଙ୍କ ଯୋଡ଼ି ସ୍ୱର୍ଗ ରୁ ତିଆରି ହୋଇ ଆସିଥାଏ । ବନ୍ଧୁଗଣ ପ୍ରତ୍ୟେକ ସମ୍ପର୍କରେ ଯେଉଁ ଜିନିଷ ସର୍ଵ ପ୍ରଥମେ ଆବଶ୍ୟକ ହୋଇଥାଏ ତାହା ହେଉଛି, ପରସ୍ପର କୁ ସଠିକ ଭାବରେ ବୁଝିବା ଏବଂ ସମ୍ପର୍କରେ ଭୁଲ ବୁଝାମଣା ରହିବା ଦ୍ଵାରା ସେହି ସମ୍ପର୍କ ଖୁବ ଶୀଘ୍ର ଭାଙ୍ଗି ଯାଇଥାଏ ।

ବୈବାହିକ ଜୀବନ ରେ ପ୍ରତ୍ୟେକ ଯୋଡ଼ି ଙ୍କୁ ପରସ୍ପର ଙ୍କ କଥା ବୁଝିବା ନିହାତି ଜରୁରୀ ହୋଇଥାଏ । ସମ୍ପର୍କରେ ଭୁଲ ବୁଝାମଣା ହେବା ଦ୍ଵାରା ସେହି ସମ୍ପର୍କରେ ତିକ୍ତତା ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଥାଏ ।ଏହି ସବୁ କଥା ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ର ରାଶି ସହିତ ଜଡ଼ିତ ଥାଏ ।

ତେବେ ବନ୍ଧୁଗଣ ଆଜି ଆମେ ଆପଣଂକୁ ଏଭଳି ୩ଟି ରାଶି ଥିବା ଯୋଡ଼ି ଙ୍କ ସମ୍ବନ୍ଧରେ କହିବୁ ଯେଉଁ ମାନେ ସର୍ବଦା ପରସ୍ପର କୁ ବୁଝିଥାନ୍ତି ଏବଂ ସେମାନଙ୍କ ସମ୍ପର୍କ ରେ କେବେବି ତିକ୍ତତା ସୃଷ୍ଟି ହୋଇନଥାଏ । ସଂକ୍ଷେପରେ କହିବାକୁ ଗଲେ ଏହି ଯୋଡି ସ୍ଵର୍ଗ ରୁ ତିଆରି ହୋଇ ଆସିଥାନ୍ତି । ତେବେ ଆସନ୍ତୁ ସେହି ଯୋଡ଼ି ମାନଙ୍କ ସମ୍ବନ୍ଧରେ ବିସ୍ତାର ରୂପରେ ଜାଣିବା ।

୧. ବନ୍ଧୁଗଣ ପ୍ରଥମ ରାଶି ଥିବା ଯୋଡି ହେଉଛନ୍ତି, ‘ତୁଳା ରାଶି’ ଏବଂ ବିଚ୍ଛା ରାଶି । ବନ୍ଧୁଗଣ ଏହି ରାଶିର ଯୋଡ଼ି ଅତ୍ୟନ୍ତ ଭାଗ୍ୟଶାଳୀ ହୋଇଥାନ୍ତି । ଏହି ରାଶି ର ଯୋଡ଼ି ପରସ୍ପର କୁ ବହୁତ ମାତ୍ରା ରେ ବୁଝନ୍ତି ଏବଂ ସର୍ବଦା ପରସ୍ପର ଙ୍କ ସାଥ ଦିଅନ୍ତି ।

ତୁଳା ରାଶି ଥିବା ବ୍ୟକ୍ତି ସର୍ବଦା ଚାହିଁଥାନ୍ତି ଯେ, ତାଙ୍କ ଜୀବନ ସାଥି ଙ୍କ ସମସ୍ତ ଆବଶ୍ୟକତା ସେ ସ୍ୱୟଂ ପୂର୍ଣ କରନ୍ତୁ ଏବଂ ବିଚ୍ଛା ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତି ମାନେ ଚାହିଁଥାନ୍ତି ତାଙ୍କ ଜୀବନ ସାଥି ତାଙ୍କୁ ଦୁନିଆର ସବୁ ଖୁସି ପ୍ରଦାନ କରୁ । ଏହି କାରଣ ରୁ ଏହି ରାଶିର ଯୋଡି ଙ୍କ ସମ୍ପର୍କ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଘନିଷ୍ଠ ଅଟେ । ଏହି ଯୋଡି ପରସ୍ପର ଙ୍କ ଠାରୁ କେବେବି ଅଲଗା ହୁଅନ୍ତି ନାହିଁ ।

୨. ବନ୍ଧୁଗଣ ଦ୍ଵିତୀୟ ରାଶି ଥିବା ଯୋଡି ହେଉଛନ୍ତି, ‘ମୀନ ରାଶି’ ଏବଂ ‘କର୍କଟ ରାଶି’ । ବନ୍ଧୁଗଣ ଏହି ରାଶି ର ଯୋଡି ସମସ୍ତଙ୍କ ଠାରୁ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ଏବଂ ଭିନ୍ନ ଅଟନ୍ତି । ଏହି ରାଶିର ଯୋଡି ଉଭୟ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଭାବୁକ ସ୍ୱଭାବ ର ହୋଇଥାନ୍ତି ।

ଏହି ଯୋଡି ସର୍ବଦା ପରସ୍ପର ଙ୍କ ସାଥ ଦେଇଥାନ୍ତି ଏବଂ ଯେତେବି କଠିନ ପରିସ୍ଥିତି ଆସିଲେ ମଧ୍ୟ ଏହି ଯୋଡି ହାର ମାନି ନଥାନ୍ତି ଏବଂ ସେହି ପରିସ୍ଥିତି ର ଉଭୟ ମିଶିକରି ସାମ୍ନା କରନ୍ତି । ଏହି କାରଣ ରୁ ଏହି ଯୋଡି ବହୁତ ଖାସ ଏବଂ ଭାଗ୍ୟଶାଳୀ ଅଟନ୍ତି ।

୩. ବନ୍ଧୁଗଣ ତୃତୀୟ ରାଶି ଥିବା ଯୋଡ଼ି ହେଉଛନ୍ତି, ‘ଧନୁ ରାଶି’ ଏବଂ ‘ମେଷ ରାଶି’ । ବନ୍ଧୁଗଣ ଏହି ରାଶିର ଯୋଡି ଙ୍କ ସମ୍ପର୍କ ବନ୍ଧୁତା ରୁ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥାଏ ଏବଂ ପରେ ଏମାନଙ୍କ ବନ୍ଧୁତା ଭଲ ପାଇବାରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହୋଇଥାଏ । ଏହି ରାଶିର ଯୋଡ଼ି ପରସ୍ପର ଙ୍କ ମନ କଥା ନ କହିଲେ ମଧ୍ୟ ଜାଣି ପାରିଥାନ୍ତି । ଏହି ରାଶି ଥିବା ଉଭୟ ବ୍ୟକ୍ତି ନିଜ ଜୀବନ ସାଥି ଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ହିଁ ନିଜର ଦୁନିଆ ଖୋଜିଥାନ୍ତି ।

ଏମାନେ ନିଜ ଜୀବନରେ କେବଳ ନିଜ ଜୀବନ ସାଥି ଙ୍କୁ ହିଁ ଚାହିଁଥାନ୍ତି । ଏହି ଯୋଡି ଜୀବନର ଶେଷ ସମୟ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ପରସ୍ପର ଙ୍କ ସାଥ ଦିଅନ୍ତି ଏବଂ କେବେବି ପରସ୍ପର ଙ୍କ ଠାରୁ ଅଲଗା ହୁଅନ୍ତି । ଏହି କାରଣ ରୁ ଏହି ରାଶି ଥିବା ଯୋଡି ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ ଠାରୁ କିଛି ଗୁଣ ରେ ଖାସ ହୋଇଥାନ୍ତି ।

ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ଆମର ଏହି ଲେଖାଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଥିଲେ ନିଶ୍ଚିତ କମେନ୍ଟ ଦିଅନ୍ତୁ । ଏହିପରି ଜ୍ଯୋତିଷ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ବିବରଣୀ ପାଇବା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ । ଧନ୍ୟବାଦ

Related Posts

About The Author

Add Comment