Jyotish Shastra- ଆଜି ମହାବିଷୁବ ପଣା ସଙ୍କ୍ରାନ୍ତି (ଓଡିଆ ନବବର୍ଷ), ବଜରଙ୍ଗବଲିଙ୍କ କୃପାରୁ 5 ଟି ରାଶିରେ ଲାଗିବ ଲଟେରୀ

ବନ୍ଧୁଗଣ ନମସ୍କାର, ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ମାନେ ଜାଣିଥିବେ ଯେ, ଆସନ୍ତା କାଲି ହେଉଛି ଓଡ଼ିଆ ମାନଙ୍କ ମୁଖ୍ୟ ପର୍ବ ତଥା ନବବର୍ଷ ର ଆରମ୍ଭ ପଣା ସଂକ୍ରାନ୍ତି । ଏହା ଅତ୍ୟନ୍ତ ଶୁଭ ଦିନ ଅଟେ । ଏହା ପ୍ରଭୁ ବଜରଙ୍ଗବଲି ଙ୍କ ଦିନ ଅଟେ । ତେବେ ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ କହିବାକୁ ଚାହିଁବୁ ଯେ, ଆସନ୍ତା କାଲି ଅର୍ଥାତ ୧୪ ଏପ୍ରିଲ ରେ ରାଶିଚକ୍ର ର କିଛି ଵିଶେଷ ରାଶି ମାନଙ୍କ ଭାଗ୍ୟ ରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି ।

ଉକ୍ତ ରାଶି ମାନଙ୍କ ଜୀବନ ରେ ଖୁସି ର ଆଗମନ ହେବ । ତେବେ ଆଜି ଆମେ ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ସେହି ରାଶି ଗୁଡ଼ିକ ସମ୍ବନ୍ଧରେ କହିବୁ । ଆସନ୍ତୁ ଏହି ସମ୍ବନ୍ଧରେ ବିସ୍ତାର ରୂପରେ ଜାଣିବା ।ବନ୍ଧୁଗଣ ଏହି ଭାଗ୍ୟଶାଳୀ ରାଶି ମାନଙ୍କର ଜୀବନରେ ବହୁତ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି । ମାତାଲକ୍ଷ୍ମୀ ଙ୍କ କୃପାଦୃଷ୍ଟି ଯୋଗୁଁ ସେମାନଙ୍କ ଉପରେ ଧନର ବର୍ଷା ହେବାକୁ ଯାଉଛି ସେହି ରାଶି ମାନଙ୍କ ଅଟକି ରହିଥିବା କାର୍ଯ୍ୟ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବାକୁ ଯାଉଛି ଏବଂ ଏହା ସହିତ ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ମଧ୍ୟ ଏମାନେ ଆରମ୍ଭ କରିବେ ଏବଂ ସେଥିରେ ସଫଳତା ମଧ୍ୟ ଲାଭ କରିବେ ।

ଯେଉଁ ବ୍ୟକ୍ତି ମାନେ ଚାକିରୀ କରିଛନ୍ତି ସେମାନେ ପଦୋନ୍ନତି ହାସଲ କରିବେ ଏବଂ ବ୍ୟବସାୟ କରୁଥିବା ବ୍ୟକ୍ତି ମାନଙ୍କୁ ବ୍ୟବସାୟ ରେ ବହୁତ ଲାଭ ପ୍ରାପ୍ତ ହେବାକୁ ଯାଉଛି । ଏହି ରାଶି ମାନଙ୍କ ପାରିବାରିକ ଜୀବନ ସୁଖମୟ ରହିବ ଏବଂ ଏହି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତି ମାନେ ନିଜ ଜୀବନ ସାଥି ଙ୍କ ସହିତ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବେ ଏବଂ ସେମାନଙ୍କ ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନ ହସଖୁସିରେ କଟିବ ।

ଏହା ସହିତ ଏହି ରାଶି ଥିବା ବ୍ୟକ୍ତି ମାନେ ସମାଜରେ ନିଜର ପ୍ରତିଷ୍ଠା ସ୍ଥାପନ କରିବେ ଏବଂ ମାନ ସମ୍ମାନ ହାସଲ କରିବେ । ଏହି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତି ମାନଙ୍କୁ ନିଜ ମାତାପିତା ଙ୍କ ପୂର୍ଣ ସହଯୋଗ ପ୍ରାପ୍ତ ହେବ । ଏହି ରାଶି ଥିବା ବ୍ୟକ୍ତି ମାନେ କୌଣସି ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିବା ପୂର୍ବରୁ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଭାବିଚିନ୍ତି ନିଷ୍ପତ୍ତି ନିଅନ୍ତୁ । ଅନ୍ୟ କୌଣସି ବ୍ୟକ୍ତି ର କଥା ରେ ଆଦୋୖ ଫସନ୍ତୁ ନାହିଁ । ନିଜେ ସ୍ୱୟଂ ବୁଦ୍ଧି ବିଚାର କରି ନିଜ କାର୍ଯ୍ୟ ର ଆରମ୍ଭ କରନ୍ତୁ ।

ଏହି ରାଶି ଥିବା ବ୍ୟକ୍ତି ମାନଙ୍କ ଜୀବନ ରେ ଧନ ହାସଲ କରିବା ନିମନ୍ତେ ବିଭିନ୍ନ ପ୍ରକାର ସୁଯୋଗ ପ୍ରାପ୍ତ ହେବ ଏବଂ ଏଥିନିମନ୍ତେ ଏହି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତି ମାନଙ୍କୁ ନିଜ ମିତ୍ରଙ୍କ ପୂର୍ଣ ସହଯୋଗ ମଧ୍ୟ ମିଳିବ ଏବଂ ଜୀବନ ରେ କୌଣସି ବାଧା ବିଘ୍ନ ସୃଷ୍ଟି ହେବ ନାହିଁ ଏବଂ ଏହି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତି ମାନେ ମାତା ଲକ୍ଷ୍ମୀ ଙ୍କ କୃପା ଦୃଷ୍ଟି ଯୋଗୁଁ ପ୍ରଚୁର ଧନ ଲାଭ କରିବେ ।

ଏହି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତି ବିଶେଷ ଙ୍କ ଉପରେ ମାତାଲକ୍ଷ୍ମୀ ଙ୍କ ବିଶେଷ କୃପା ରହିବ । ଯାହାଫଳରେ ଏମାନେ ଭୂମି, ଗୃହ କ୍ରୟ କରିବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି । ଏହା ସହିତ ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନର ସମସ୍ତ ସମସ୍ୟା ଦୂର ହେବ । ଆକସ୍ମିକ ଭାବରେ କୌଣସି ଗୁପ୍ତ ଧନ ଲାଭ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି । ସଂକ୍ଷିପ୍ତ ରେ ଯଦି କହିବା ତେବେ ଏହି ରାଶି ଅନ୍ତର୍ଗତ ବ୍ୟକ୍ତି ମାନଙ୍କ ଜୀବନ ରେ ଧନର ଦେବୀ ମାତାଲକ୍ଷ୍ମୀ ଙ୍କ କୃପା ଦୃଷ୍ଟି ସଦା ସର୍ବଦା ରହିବ ।

ତେବେ ବନ୍ଧୁଗଣ ସେହି ଭାଗ୍ୟଶାଳୀ ରାଶି ଗୁଡ଼ିକ ହେଉଛନ୍ତି, ‘ବୃଷ ରାଶି’, ‘କୁମ୍ଭ ରାଶି’, ‘କନ୍ୟା ରାଶି’, ‘ମିଥୁନ ରାଶି’ ଏବଂ ‘ମକର ରାଶି’ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published.