‘ମୋ ଜୀବନ ସାଥୀ ନାରୀ ନୁହଁ ପରୁଷ, ଝିଅ ବୋଲି କହି…’ ଯୁବକ ଜଣକ ନିଜ ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ନାଁ ରେ ଯାହା ଅଭିଯୋଗ ଆଣିଲେ ଶୁଣିଲେ ଆପଣଙ୍କ ହୋସ ଉଡିଯିବ…

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆଜିକାଲି ଦୁନିଆରେ ଏପରି ସବୁ ଘଟଣା ଘଟୁଛି ଯାହା ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ବହୁତ ମାତ୍ରାରେ ଭାଇରାଲ ହେଉଛି । ଏହି ସବୁ ଘଟଣା ଓ ଖବର ଗୁଡିକୁ ଲୋକମାନେ ଯେକୌଣସି ସ୍ଥାନରେ ରହି ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ମାଧ୍ୟମରେ ଜାଣି ପାରୁଛନ୍ତି । ତେବେ ବନ୍ଧୁଗଣ ଗତ କିଛି ସମୟ ହେବ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏକ ଖବର ବହୁତ ମାତ୍ରାରେ ଭାଇରାଲ ହେଉଛି ଓ ଆଜି ଆମେ ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ଏହି ଖବର ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ ।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ମାନେ ସମସ୍ତେ ଏହି ଖବର ବିଷୟରେ ଜାଣିଲେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହେବେ । ତେବେ ଏହି ଖବରଟି ଏବେ ସମସ୍ତ ସ୍ଥାନରେ ଚର୍ଚ୍ଚାର ବିଷୟ ପାଲଟିଛି ତା ହେଲେ ବନ୍ଧୁଗଣ ଆଉ ଡେରି ନକରି ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ଏହି ଖବର ବିଷୟରେ । ମୋ ଜୀବନ ସାଥୀ ନାରୀ ନୁହଁ ପରୁଷ। ଝିଅ କହି ପୁଅ ସହ ମୋତେ ବାହା କରାଇ ଦେଲେ’। ଏମିତି ଏକ ଆଚମ୍ବିତ କଲା ଭଳି ଜଣେ ଯୁବକ ଅଭିଯୋଗ ଆଣିଛନ୍ତି।

ଅଦ୍ଭୁତ ଲାଗୁଥିବା ଏହି ମାମଲା ସୁପ୍ରିମକୋର୍ଟରେ ପହଞ୍ଚିଛି । ସୁପ୍ରିମ କୋର୍ଟ ଏହି ଆବେଦନ ଶୁଣାଣି ପାଇଁ ଗ୍ରହଣ କରିଛନ୍ତି । ସମ୍ପୃକ୍ତ ସ୍ଵାମୀ ଜଣକ ଠକାମିର ଶିକାର ହୋଇଥିବା ନେଇ ଅଭିଯୋଗ ଆଣିଛନ୍ତି । ଶାରୀରିକ ଗଠନ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀ ମହିଳା ହୋଇଥିଲେ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କ ପ୍ରାଇଭେଟ ପାର୍ଟ ପୁରୁଷଙ୍କ ଭଳି ହୋଇଥିବା ନେଇ ସେ ଅଭିଯୋଗ ଆଣିଛନ୍ତି ।

ମଧ୍ୟପ୍ରଦେଶ ଗ୍ଵାଲିୟରରୁ ଜଣେ ବିବାହିତ ପୁରୁଷ ଆଣିଥିବା ଏହି ଅଭିଯୋଗ ଉପରେ ଶୁଣାଣି କରିବା ପାଇଁ ସୁପ୍ରିମ କୋର୍ଟ ସହମତି ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି । ପତ୍ନୀଙ୍କ ଯୌନାଙ୍ଗ ପୁରୁଷ ସରଞ୍ଚନା ବୋଲି ସେ ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି । ପ୍ରାରମ୍ଭରୁ ଏହି ମାମଲାର ଶୁଣାଣି ପାଇଁ ସୁପ୍ରିମ କୋର୍ଟ ରାଜି ନଥିଲେ । କିନ୍ତୁ ମେଡିକାଲ ରିପୋର୍ଟର ଅନୁଧ୍ୟାନ କରିବା ପରେ ସମ୍ପୃକ୍ତ ମହିଳାଙ୍କୁ ନୋଟିସ ଜାରି କରିଛନ୍ତି କୋର୍ଟ ।

ମେଡିକାଲ ରିପୋର୍ଟରେ ଜୈବକ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ସେହି ପତ୍ନୀ ଜଣକ ମହିଳା ତାଙ୍କର ଅଭାଲୋରି ମଧ୍ୟ ଅଛି । କିନ୍ତୁ ଏହା ସଳଘ୍ନ ପୁରୁଷ ଯୌନାଙ୍ଗ ଅଛି । ଉଭୟଙ୍କ ବିବାହ ୨୦୧୬ ମସିହାରେ ହୋଇଥିଲା କିନ୍ତୁ କିଛି ଦିନ ପରେ ପତ୍ନୀ ବିବାହକୁ ମାନିବାକୁ ଆରାଜି ହେଲେ । ହେଲେ ପତ୍ନୀଙ୍କ ସହ ସମ୍ପର୍କ ସ୍ଥାପନ କରିବାକୁ ସ୍ଵାମୀ ଯେତେବେଳେ ପ୍ରୟାସ କଲେ ସେତେବେଳେ ସେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଗଲେ ।

ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀଙ୍କ ଯୌନାଙ୍ଗ ପୁରୁଷ ସରଞ୍ଚନା ବୋଲି ସେ ଜାଣିବାକୁ ପାଇଥିଲେ । ଏହା ପରେ ସେ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀଙ୍କୁ ନେଇ ମେଡିକାଲ ପରୀକ୍ଷା କରିବାକୁ ଯାଇଥିଲେ । ମେଡିକାଲ ରିପୋର୍ଟରେ ଏହା ତାଙ୍କ ଜନ୍ମଗତ ସମସ୍ୟା ବୋଲି ଜଣା ପଡିଥିଲା । ଏହି ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ପାଇଁ ଡାକ୍ତର ସର୍ଜରୀ ପାଇଁ ପରାମର୍ଶ ଦେଇଥିଲେ ।

ପରେ ପତ୍ନୀଙ୍କୁ ବାପ ଘରକୁ ପଠାଇ ଦେଇଥିଲେ ସ୍ଵାମୀ ଓ ପରେ ଉଭୟ ପରିବାର ମଧ୍ୟରେ କଳହ ମଧ୍ୟ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିଲା । ଏବେ ସ୍ଵାମୀ ସୁପ୍ରିମ କୋର୍ଟର ଦ୍ଵାରସ୍ତ ହୋଇଛନ୍ତି ।  ତା ହେଲେ ଏହି ଖବର ଉପରେ ଆପଣ ମାନଙ୍କର ମତ କଣ ଆମକୁ କମେଣ୍ଟ କରି ନିଶ୍ଚୟ ଜଣାଇବେ, ଧନ୍ୟବାଦ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published.