ସମସ୍ତଙ୍କ ମୁଣ୍ଡକୁ ଖରାପ କରି ରଖିଛି ଏହି ବିଲେଇ, ଆପଣ ବି କୁହନ୍ତୁ- ଉପରକୁ ଯାଉଛି ନା ତଳକୁ ଆସୁଛି ?

ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ କେତେବେଳେ କଣ ଟ୍ରେଣ୍ଡ ହେବ ତାହା କେହି ଅନୁମାନ କରିପାରିବେ ନାହିଁ, କିନ୍ତୁ ହଁ ଗୋଟିଏ କଥା ସ୍ପଷ୍ଟ ଅଟେ ଯେ ଆପଣ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ସମସ୍ତ ପ୍ରକାରର ଜିନିଷ ଦେଖିବାକୁ ପାଇବେ, ଏହା କୌଣସି ଡ୍ୟାନ୍ସ ର ଭିଡିଓ ହେଉ କିମ୍ବା ଅନ୍ୟ କୌଣସି ପ୍ରକାରର ଘଟଣା କିମ୍ବା କୌଣସି ଏକ ପଜଲ୍ ହେଉ ନା କାହିଁକି ? ସମସ୍ତ ପ୍ରକାରର ଜିନିଷ ଯାହାକୁ ଆପଣ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଦେଖିବାକୁ ପାଇବେ । ବର୍ତ୍ତମାନ ଏହିପରି ଏକ ପଜଲ୍ ଭାଇରାଲ୍ ହେଉଛି ଯେଉଁଥିରେ ଲୋକମାନେ ବହୁତ ଆଗ୍ରହ ଦେଖାଉଛନ୍ତି ଏବଂ ଏହା ସ୍ଵାଭାବିକ ମଧ୍ୟ । ଆମେ ସମସ୍ତେ ପିଲା ଦିନେ ପଜଲ୍ ଶିଖୁ ଏବଂ କିଏ ଅଧିକ ଚାଲାଖ ତାହା ଜାଣିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରୁ | ।

ଏମିତିରେ ପୁଣି ଥରେ ଆମର ପିଲାଦିନର ସ୍ମୃତି ପୁଣି ତାଜା ହୋଇଯାଏ | କୁହାଯାଏ କି ମସ୍ତିଷ୍କକୁ ଆକ୍ଟିଭ କରିବା ପାଇଁ ପଜଲ୍ ସମାଧାନ କରିବା ଏକ ଭଲ ଉପାୟ କାରଣ ଏହା ଲୋକଙ୍କ ମନକୁ ମଧ୍ୟ ସକ୍ରିୟ କରିଥାଏ | ଆଜି ସମାନ ଘଟଣା ଘଟିଛି, ଏକ ଫଟୋ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେଉଛି ଯାହା ଏକ ପଜଲ୍ ଅଟେ ଏବଂ ଏହାକୁ ଦେଖିଲେ ଉଭୟ ଆଖି ଓ ମନ ଦ୍ଵନ୍ଦରେ ପଡିଯିବେ ।

ବାସ୍ତବରେ ଏହି ଫତୋଟି ଏକ ବିଲେଇର ଅଟେ ଏବଂ ଏହାର କ୍ୟାପସନରେ ଲେଖା ଯାଇଥିଲା, ମୋତେ କୁହ ଏହି ବିଲେଇ ଉପରକୁ ଯାଉଛି ନା ତଳକୁ ଆସୁଛି ? ଏହି ଛବି ଦେଖି ସମସ୍ତେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହେଲେ ଏବଂ ଅନେକ ଲୋକ ସଠିକ୍ ଉତ୍ତର ଦେଇପାରିଲେ ନାହିଁ | ଏହି ସମୟରେ, 100 ରୁ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ହିଁ ସଠିକ୍ ଉତ୍ତର ଦେଇଥିଲେ | ବର୍ତ୍ତମାନ ଆପଣ ମଧ୍ୟ ନିଶ୍ଚୟ ଭାବୁଥିବେ ଯେ ଏହି ବିଲେଇ କୁଆଡେ ଯାଉଛି ଉପରକୁ ଯାଉଛି ନା ତଳକୁ ଯାଉଛି | ତେଣୁ ଆପଣ ଫଟୋକୁ ଭଲଭାବେ ଦେଖନ୍ତୁ ଏବଂ ଭାବନ୍ତୁ |

ଯଦି ଆପଣ ତଥାପି ବୁଝି ପାରୁ ନାହାଁନ୍ତି, ତେବେ ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ କହି ଦେଉଛୁ କି ଏହି ବିଲେଇ ଟି ଉପରକୁ ଯାଉ ନାହିଁ ତଳକୁ ଆସୁଛି | ଏବେ ଆପଣଙ୍କ ମନରେ ପ୍ରଶ୍ନ ଆସୁଥିବ ଆମେ କିପରି ଜାଣିଲୁ, ତେବେ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ।

ଯଦି ଆପଣ ଏହି ଫଟୋକୁ ଭଲ ଭାବରେ ଦେଖିବେ, ବିଲେଇର ବାମ ଗୋଡକୁ ଦେଖନ୍ତୁ, ଏହା ବର୍ଡର ପଛରେ ଅଛି ଏବଂ ଡାହାଣ ଗୋଡ ବର୍ଡର ତଳକୁ ଆସୁଛି, ଯଦି ବିଲେଇ ଉପରକୁ ଯାଇଥାନ୍ତା, ତେବେ ତାହାର ଡାହାଣ ଗୋଡ ଟି ବର୍ଡର ଉପରେ ରଖିଥାନ୍ତା । ତେଣୁ ଆମେ କହିବା କି ଏହି ବିଲେଇଟି ତଳକୁ ଆସୁଛି |

ଆପଣଙ୍କୁ ଆମର ଏହି ପୋଷ୍ଟ ଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଥିଲେ ଏହାକୁ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ସହିତ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଓ ଏହିଭଳି ମଜାଳିଆ ପୋଷ୍ଟ ପାଇବା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ । ଧନ୍ୟବାଦ

Related Posts

About The Author

Add Comment