Jyotish Shastra- ଭାଗ୍ୟରେ ବହୁତ ଧନୀ ହେଇଥାନ୍ତି ଏହି 3 ଟି ନାମର ଝିଅ

ହିନ୍ଦୁ ଧର୍ମ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁଯାୟୀ ମଣିଷଙ୍କ ଜୀବନରେ ରାଶିର ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଭୂମିକା ରହିଛି। ରାଶିରେ ସର୍ବଦା ଗ୍ରହ ନକ୍ଷତ୍ର ଙ୍କ ସ୍ଥାନ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହୋଇଥାଏ । ରାଶିକୁ ଆଧାର କରି କୌଣସି ବ୍ୟକ୍ତି ର ଜୀବନ ବିଷୟରେ ଜାଣିହୁଏ । ଯେତେବେଳେ ଏହି ଗ୍ରହ ନକ୍ଷତ୍ର ନିଜ ନିଜର ସ୍ଥିତି ବଦଳାଇଥାନ୍ତି ସେତେବେଳେ ଏହାର ସକରାତ୍ମକ ଓ ନକରାତ୍ମକ ପ୍ରଭାବ ଆମ ରାଶି ଉପରେ ପଡ଼ିଥାଏ । ରାଶି ଯୋଗୁଁ ଆମେ ଆଗକୁ ଥିବା ସମସ୍ୟା ବିଷୟରେ ଜାଣିପାରୁ । ଆଗକୁ ଘଟିବାକୁ ଥିବା ଘଟଣା ରୁ ଆମକୁ ଲାଭ, କିମ୍ବା କ୍ଷତି ହେବ ତାହା ଜାଣିପାରୁ।

ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁଯାୟୀ ରାଶି ବ୍ୟତୀତ ଆମ୍ଭେମାନେ ଲୋକ ମାନଙ୍କ ନାମ ରୁ ତାଙ୍କ ବିଷୟ ରେ ଜାଣିପାରିବା । ସେମାନଙ୍କ ସ୍ଵଭାବ, ଚରିତ୍ର, ଚାଲିଚଳନ ଆଦି ସମ୍ପର୍କ ରେ ଜାଣିପାରିବା । ବ୍ୟକ୍ତି ର ନାମ ର ପ୍ରଥମ ଅକ୍ଷର ସେହି ବ୍ୟକ୍ତି ର ଜୀବନ ଉପରେ ଖୁବ୍ ପ୍ରଭାବ ପକାଏ । ଜୀବନ ସାଥି ବାଛିବା ସମୟରେ ଯଦି ନାମ ର ମହତ୍ତ୍ଵ ଦିଆଯାଏ ଏହା ଅତ୍ୟନ୍ତ ଲାଭଦାୟକ ହୋଇଥାଏ । ଏହା ଦ୍ଵାରା ଦୁଇଜଣଙ୍କ ଚିନ୍ତାଧାରା ଏକ ପ୍ରକାର ହୋଇଥାଏ ଓ ସେମାନେ ଖୁସି ରେ ରୁହନ୍ତି ।

ଯଦି ଦୁଇଜଣ ଙ୍କ ଚିନ୍ତାଧାରା ଅଲଗା ଅଲଗା ହୋଇଥାଏ ସର୍ବଦା ଅଶାନ୍ତି ଲାଗି ରହେ । ତେଣୁ ଆମେ ଜୀବନ ସାଥି ର ନାମ ରୁ ହିଁ ସେ କିପରି ତାହା ଜାଣିପାରିବା । ଯାହା ଫଳରେ ଆମକୁ କୌଣସି ସମସ୍ୟା ର ସାମ୍ନା କରିବାକୁ ପଡିବନି । ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା କିଛି ଭାଗ୍ୟଶାଳୀ ନାରୀ ମାନଙ୍କ ବିଷୟର ଯେଉଁ ମାନଙ୍କ ନାମ ଏହି ୩ ଟି ଅକ୍ଷର ରୁ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିବ, ସେମାନେ ଭାଗ୍ୟବତୀ ଓ ଧନୀ ମଧ୍ୟ ହୋଇଥାନ୍ତି । ସେମାନେ ଜୀବନରେ ସଫଳତା ହାସଲ କରିଥାନ୍ତି।

R ନାମର ଝିଅ – ଏହି ଅକ୍ଷର ରୁ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିବା ନାମର ନାରୀମାନଙ୍କ ସ୍ଵଭାବ ମଧୁର ହୋଇଥାଏ । ଏମାନଙ୍କ ହୃଦୟ ନିର୍ମଳ ହୋଇଥାଏ । ଏମାନେ ମଧୁର ବଚନ କୁହନ୍ତି । ଏମାନଙ୍କ ମଧୁର ବଚନ ଯୋଗୁ ଲୋକମାନେ ଏମାନଙ୍କ ଆଡ଼କୁ ଆକର୍ଷିତ ହୋଇଥାନ୍ତି । ଏମାନେ ଯାହାକୁ ଭଲ ପାଆନ୍ତି ତାକୁ କେବେ ବି ଏକୁଟିଆ କରନ୍ତି ନାହିଁ, ତା’ର ସର୍ବଦା ସାଥ ଦିଅନ୍ତି । ଏମାନେ ତାଙ୍କ ପାର୍ଟନର ପାଇଁ ବଡ଼ ବଡ଼ ସମସ୍ୟା ସହ ଲଢ଼ିପାରନ୍ତି । ଏମାନଙ୍କୁ ଯିଏ ବି ବିବାହ କରେ ସେମାନଙ୍କ ଭାଗ୍ୟ ବଦଳି ଯାଏ ।

S ନାମର ଝିଅ – ଏହି ନାମର ନାରୀ ମାନେ ବହୁତ ସୁନ୍ଦର୍ ହୋଇଥାନ୍ତି । ଏମାନଙ୍କ ମନ ବହୁତ୍ ଭଲ । ଏମାନେ ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କୁ ସାହାର୍ଯ୍ୟ କରିବାକୁ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି । ଏମାନେ ତାଙ୍କ ପାର୍ଟନରଙ୍କର ବହୁତ୍ ଭଲ ଭାବରେ ଯତ୍ନ ନିଅନ୍ତି । ଏମାନେ ତାଙ୍କ ପାର୍ଟନର ଙ୍କୁ କେବେ ବି ଧୋକା ଦିଅନ୍ତି ନାହିଁ ଓ ସର୍ବଦା ତାଙ୍କ ସହ ସବୁ କଥା ସେୟାର କରନ୍ତି । ଏହିପରି ଝିଅ ମାନେ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ମିଳି ନଥାନ୍ତି , ଭାଗ୍ୟବାନ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଏହିପରି ନାରୀ ମିଳିଥାନ୍ତି।

P ନାମର ଝିଅ – ଏହି ନାମର ନାରୀମାନେ ଟିକେ ରାଗି ସ୍ଵଭାବ ର ହୋଇଥାନ୍ତି ଓ ଏମାନେ ବହୁତ୍ ଜଲଦି ବୁଝି ମଧ୍ୟ ଯାଆନ୍ତି । ଏମାନେ ତାଙ୍କ ଜୀବନ ସାଥି କୁ ବହୁତ୍ ପ୍ରେମ କରିଥାନ୍ତି । ସେ ସମସ୍ତ ପରିସ୍ଥିତି ରେ ତାଙ୍କ ପାର୍ଟନର ଙ୍କ ସାଥ ଦେଇଥାନ୍ତି । ସେ ତାଙ୍କ ପରିବାର କୁ ବହୁତ୍ ଭଲ ପାଆନ୍ତି । ସେ ସର୍ବଦା ନିଜ କଥା ଉପରେ ଅଟଳ ରୁହନ୍ତି।

ଆପଣଙ୍କୁ ଆମର ଏହି ଆର୍ଟିକିଲ ଟି ଭଲ ଲାଗିଥିଲେ ଲାଇକ ଆଉ ସେୟାର କରନ୍ତୁ । ଏହିପରି ଜ୍ଯୋତିଷ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ବିବରଣୀ ପାଇବା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ । ଧନ୍ୟବାଦ

Related Posts

About The Author

Add Comment