ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିୟାର ଏହି ସୁନ୍ଦର ମହିଳା କ୍ରିକେଟରଙ୍କ ସହ ଡିନର କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ମୂରଲୀ ବିଜୟ

କରୋନାର ମହାମାରୀ ପାଇଁ ଲକଡାଉନ ମଧ୍ୟରେ ଅନ୍ୟ ଭାରତୀୟ କ୍ରିକେଟରଙ୍କ ଭଳି ଟିମ ଇଣ୍ଡିଆର ଓପନର ବ୍ୟାଟ୍ସମ୍ୟାନ ମୂରଲୀ ବିଜୟ ବି ନିଜ ଘରେ ଅଛନ୍ତି । ଏହି ସମୟରେ ସେ ଚେନ୍ନଈ ସୁପର କିଂଗ୍ସର ଇଂସ୍ଟାଗ୍ରାମ ଆକାଉଣ୍ଟରେ ଲାଇଭ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରିଲେ ଓ ନିଜର କ୍ୟାରିୟର, ଜୀବନ ସହ ଜଡିତ କେତେକ ରୋମାଞ୍ଚକ କଥା ବି ଶେୟାର କରିଲେ । ଏହି ସମୟରେ ମୂରଲୀ ବିଜୟ ଏହା ବି କହିଲେ କି ସେ କ୍ରିକେଟକୁ ବହୁତ ମିସ କରୁଛନ୍ତି ।

Image courtesy: Google

ଇଂସ୍ଟାଗ୍ରାମ ଲାଇଭ ଚ୍ୟାଟ ସମୟରେ ମୂରଲୀ ବିଜୟଙ୍କୁ ପ୍ରଶ୍ନ କରାଗଲା କି ଏମିତି ଦୁଇ ଜଣ କ୍ରିକେଟରଙ୍କ ନାମ କୁହନ୍ତୁ ଯାହାଙ୍କ ସହିତ ସେ ଡିନରରେ ଯିବାକୁ ପସନ୍ଦ କରିବେ । ଏହାର ଜବାବରେ ସବୁଠୁ ପ୍ରଥମେ ତ ମୂରଲୀ ବିଜୟ ଭାରତୀୟ କ୍ରିକେଟ ଟିମର ଓପନର ବ୍ୟାଟ୍ସମ୍ୟାନ ଶିଖର ଧାବନଙ୍କ ନାଁ କହିଲେ ଓ ଦ୍ଵିତୀୟରେ ସେ ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିୟାର ମହିଳା କ୍ରିକେଟ ଟିମର ଖେଳାଳି ଏଲିସ ପ୍ୟାରୀଙ୍କ ନାଁ ନେଲେ ।

Image courtesy: Google

ସେ କହିଲେ କି ସେ ଧବନ ଓ ଏଲିସ ପ୍ୟାରୀଙ୍କ ସହ ଡିନରରେ ଯିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି । ଧବନଙ୍କ ସହିତ ଡିନରରେ ଯିବାର କାରଣ ଏହା ଅଟେ କି ସେ ବହୁତ ମସ୍ତି କରନ୍ତି । ଏହା ପରେ ମୂରଲୀ ବିଜୟ ନିଜର ପ୍ରିୟ ଖେଳାଳିଙ୍କ ବିଷୟରେ କଥା ହେଲେ । ମୂରଲୀ ବିଜୟ ନିଜର ଫେବରେଟ ବ୍ୟାଟ୍ସମ୍ୟାନ ପାର୍ଟନରଙ୍କ ବିଷୟରେ କହିଲେ କି ତାଙ୍କର ଫେବରେଟ ବ୍ୟାଟ୍ସମ୍ୟାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ପ୍ରଥମ ନାମ ବିରେନ୍ଦ୍ର ସେହୱାଗ ଅଟେ ।

ବିରେନ୍ଦ୍ର ସେହୱାଗଙ୍କ ସହ ବ୍ୟାଟିଙ୍ଗ କରିବା ପରେ ମନକୁ ମନ ରନ ହୋଇଯାଏ । ବିରେନ୍ଦ୍ର ସେହୱାଗଙ୍କ ଛଡା ସେ ନିଜର ପସନ୍ଦିତା ବ୍ୟାଟ୍ସମ୍ୟାନଙ୍କ ରୂପରେ ୱସୀମ ଜାଫର ଓ ଗୌତମ ଗମ୍ଭୀରଙ୍କ ନାମ ବି ନେଲେ । ସେ ନିଜର ଏହି ପ୍ରିୟ ବ୍ୟାଟ୍ସମ୍ୟାନଙ୍କ ପ୍ରଶଂସା କରି କହିଲେ କି ଏମାନେ ବହୁତ ଭଲ ଓ ବହୁତ ପ୍ରତିଭାଶାଳୀ କ୍ରିକେଟର ଅଟନ୍ତି । ମୁଁ ଏହି ସମସ୍ତ ଖେଳାଳିଙ୍କ ଖେଳ ଠାରୁ କିଛି କିଛି ଶିଖି ବ୍ୟାଟିଙ୍ଗ କରିଥାଏ । ଏହା ଛଡା ସେ କହିଲେ କି ବିରେନ୍ଦ୍ର ସେହୱାଗଙ୍କ ସହ ଡ୍ରେସିଙ୍ଗ ରୁମ ଶେୟାର କରିବା ତାଙ୍କ ପାଇଁ ସବୁଠୁ ଭଲ ସମୟ ଥିଲା ।

Image courtesy: Google

ଏହା ଛଡା ସେ ମହେନ୍ଦ୍ର ସିଂହ ଧୋନୀଙ୍କ ସହିତ ଘଟିଥିବା ଏକ ଘଟଣାକୁ ବି ଶେୟାର କରିଲେ ଓ କହିଲେ କି ୨୦୧୪ରେ ଇଂଲଣ୍ଡ ଟୁରରେ ଯେତେବେଳେ ସେ ଶତକ ମାରିଥିଲେ ତେବେ ସେହି ସମୟରେ ଭାରତୀୟ ଟିମର ୪ଟି ୱିକେଟ ବହୁତ ଜଲ୍ଦି ଜଲ୍ଦି ଚାଲି ଯାଇଥିଲା । ଏହା ପରେ ଧୋନୀ ବ୍ୟାଟିଙ୍ଗ କରିବା ପାଇଁ ଆସିଲେ ଓ ତାଙ୍କର ଶାନ୍ତ ସ୍ଵଭାବ କାରଣରୁ ଆଉ କୌଣସି ବି ୱିକେଟ ଗଲା ନାହିଁ ଓ ଏହି ବାକ୍ୟା ମୋତେ ସବୁଦିନ ପାଇଁ ମନେ ରହିବ । ଆପଣଙ୍କୁ ଏହା ଭଲ ଲାଗିଥିଲେ ଏହାକୁ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ସହ ଶେୟାର କରନ୍ତୁ ଓ କ୍ରିକେଟ ଦୁନିଆର ସବୁ ଖବର ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published.