ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଲେ ବୃଦ୍ଧାଶ୍ରମ କର୍ମଚାରୀ, ଗୋଟି ଗୋଟି କରି ବଖାଣି ଦେଲେ ସବୁ ସତ କଥା, ସେ ଯାହା କହିଲେ ଶୁଣି ଆପଣ ବି ହେବେ ତାଜୁବ…ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ

ବନ୍ଧୁଗଣ କ୍ୟାମେରା ମ୍ୟାନ ମାନସ ସ୍ଵାଇଁ ହତୟାକାଣ୍ଡରେ ବିଭିନ୍ନ ସମୟରେ ବିଭିନ୍ନ ରୋଚକ ତଥ୍ୟ ସାମ୍ନାକୁ ଆସୁଛି । ଏହି ଘଟଣାରେ ସୂଚନା ଓ ଲୋକ ସମ୍ପର୍କର ପୂର୍ବତ୍ତମ ଅଧିକାରୀ ନିରଞ୍ଜନ ସେଠି ଗିରଫ ହୋଇସାରିଛନ୍ତି । ଏହା ସହିତ ରାଜ କମ୍ୟୁନିକେସନର ଯିଏ ମାଲିକ ସେ ମଧ୍ୟ ଗିରଫ ହୋଇ ସାରିଛନ୍ତି । ତେବେ ଯେତେବେଳେ ମାନସ ସ୍ଵାଇଁଙ୍କୁ ଅପହରଣ କରାଗଲା ସେତେବେଳେ ତାଙ୍କ ସହ କିପରି ବ୍ୟବହାର କରାଗଲା ।

ଆଉ ତାଙ୍କ ହତୟାର ଷଡଯନ୍ତ୍ରରେ କିପରି ହୋଇଥିଲା ଏହାକୁ ନେଇ ବୃଦ୍ଧାଶ୍ରମର କର୍ମଚାରୀ ନିଜର ବୟାନ ଦେଇଛନ୍ତି । ତେବେ ସେ କଣ ସବୁ କହିଛନ୍ତି ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା । ବୃଦ୍ଧାଶ୍ରମ ମହିଳା କର୍ମଚାରୀ ଜଣକ କହିଛନ୍ତି-‘ପ୍ରଥମେ ମାନସକୁ କାରରେ ସେମାନେ ଆଣିଥିଲେ ଓ ପଚରା ଉଚରା କରିଲେ । ସେହି ସମୟରେ ତାକୁ କହିଲେ ସାର୍ଟ ଖୋଲିବା ପାଇଁ ସେ ସାର୍ଟ ନଖୋଳିବାରୁ ତାର ସାର୍ଟ ଚିରି ଦେଲେ ।

ଆଗକୁ ସେ କହିଛନ୍ତି-‘ଏହା ପରେ ତାକୁ ବାଡଏଇଲେ ଓ ପଚାରିଲେ କେଉଁଠି ରଖିଛୁ । ସେ କହିଲା ମୋ ପାଖରେ ନାହିଁ । ତା ପରେ ସେମାନେ ତାକୁ ସେପଟ ଘରେ ରଖିବା ପାଇଁ କହିଲେ ଓ ମୋତେ ତାଲା ମାଗିଲେ ମୁ କହିଲି ତାଲା ନାହିଁ । ସେଥିପାଇଁ ସେମାନେ ତାକୁ ଏପଟ ଘର ଆଣି ରଖିଲେ । ତାର ଏଟିଏମ କାର୍ଡ, ମୋବାଇଲ ଫୋନ ଓ 4 ହଜାର ଟଙ୍କା ସହ ସମସ୍ତ ଡକ୍ୟୁମେଣ୍ଟ ନେଇଗଲେ । ଏହା ପରେ ତାକୁ ଘର ଭିତରେ ରଖି ବାହାରୁ ଚାବି ଦେଇ ଚାଲିଗଲେ’ ।

ଆଗକୁ ସେ କହିଛନ୍ତି-‘ଏହା ପରେ ଦିନେ ମ୍ୟାଡମ ଆସିଲେ ସେ କହିଲା ମ୍ୟାଡମ ଅଛି ମୋ ପାଖରେ ସିଆରପିରେ ସିଆରପି ଚାଲନ୍ତୁ । ମ୍ୟାଡମ କହିଲେ ତୁ ଆଗେ ଖାଇଦେ ସେ କହିଲା ନାହିଁ ଆଗେ ସିଆରପି ଆସିଲା ପରେ ମୁଁ ଖାଇବି । ହେଲେ ମ୍ୟାଡମ କହିଲେ ତୁ ଆଗେ ଖାଇଦେ ତା ପରେ ଯିବା । ଏକୁଟିଆ ମ୍ୟାଡମ ଆସିବା ପାଇଁ ଭୟ କରୁଥିଲେ ସେଥିପାଇଁ ତାଙ୍କ ସହ ଆଉ ତିନି ଜଣ ଆସିଥିଲେ’ ।

ଆଗକୁ ସେ କହିଛନ୍ତି-‘ତା ପରେ ସେମାନେ ସିଆରପି ଗଲେ ହେଲେ ସେ କହିଲା କଟକରେ ଅଛି । ଏହା ପରେ ସେମାନେ ତାକୁ ଆଶ୍ରମ ନେଇ ଆସିଲେ ଓ ବହୁତ ବାଡେଇଲେ’ । ତା ହେଲେ ବନ୍ଧୁଗଣ ଏଭଳି ଭାବରେ ବୃଦ୍ଧାଶ୍ରମର ମହିଳା କର୍ମଚାରୀ ଜଣକ ମାନସ ହତୟାକାଣ୍ଡ ବିଷୟରେ ଏକ ବଡ ବୟାନ ଦେଇଛନ୍ତି । ତେବେ ଏହି ଘଟଣା ଉପରେ ଆପଣ ମାନଙ୍କର ମତ କଣ ଆମକୁ କମେଣ୍ଟ କରି ନିଶ୍ଚୟ ଜଣାଇବେ, ଧନ୍ୟବାଦ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published.