ଏହି ପୋଲିସ ଅଫିସର ଙ୍କ ସୁନ୍ଦରତା ଆଗରେ ବଡ଼ ବଡ଼ ହିରୋଇନ ମଧ୍ୟ ଫେଲ ହୋଇ ଯାଆନ୍ତି, ଯାହାଙ୍କ ବୟସ ଜାଣିଲେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହେବେ

ସୁନ୍ଦରତା ସଫଳତାର ଚାବିକାଠି ବୋଲି ଅନେକ କୁହନ୍ତି, ଏହା କେତେକ ଅଂଶରେ ଠିକ ମଧ୍ୟ ଅଟେ। ଏହି ମହିଳା ଜଣେ ହିରୋଇନ୍ ଠାରୁ କମ୍ ନୁହଁନ୍ତି। ଏପରି ଅନେକ ମହିଳା ଅଧିକାରୀ ଅଛନ୍ତି। ଆପଣ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଏହିପରି ଅନେକ ମହିଳାଙ୍କୁ ଦେଖିଥିବେ, ସେମାନଙ୍କର ସୌନ୍ଦର୍ଯ୍ୟ ହେତୁ ସେମାନେ ଦେଶ ତଥା ବିଶ୍ୱରେ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଏବଂ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ହୋଇପାରିଛନ୍ତି । ଆଜିର ସମାଜ ଏପରି ମହିଳାମାନଙ୍କୁ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି, ଯେଉଁମାନେ ସୁନ୍ଦର ଏବଂ ଶିକ୍ଷିତ ଏବଂ ବୁଦ୍ଧିମାନ ମଧ୍ୟ ଅଟନ୍ତି।

ଏହି ଧାରାବାହିକରେ, ଆଜି ଆମେ ପାକିସ୍ତାନର ଏପରି ମହିଳାଙ୍କ ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ।ଏହି ମହିଳା ଜଣକ ଜଣେ ପୋଲିସ କର୍ମଚାରୀ। ଯାହା ବିଷୟରେ ଲୋକମାନେ କୁହନ୍ତି ଯେ ସେ ଅଭିନେତ୍ରୀ କ୍ୟାଟ୍ରିନା କୈଫଙ୍କ ଅପେକ୍ଷା ଅଧିକ ସୁନ୍ଦର। ସେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ବହୁତ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛନ୍ତି।

ପାକିସ୍ତାନର ଲାହୋର ଏସପି ଡ. ଅନୁଷ୍ ମାସୁଦ ଚୌଧୁରୀଙ୍କ ସୌନ୍ଦର୍ଯ୍ୟକୁ ପ୍ରଶଂସା କରୁଥିବା ଲୋକମାନଙ୍କର କୌଣସି ଅଭାବ ନାହିଁ।ତାଙ୍କୁ ବର୍ତ୍ତମାନ 37 ବର୍ଷ ବୟସ ଅଟେ।ସେ ବିବାହିତା ଅଟନ୍ତି ଏବଂ ଦୁଇଟି ପିଲାଙ୍କର ମାଆ ମଧ୍ୟ ଅଟନ୍ତି।

ତାଙ୍କର ଚିତ୍ର ଦେଖିବା ପରେ, ଆପଣ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କ ସୌନ୍ଦର୍ଯ୍ୟରେ ନିଶ୍ଚିତ ମୁଗ୍ଧ ହେବେ। ପୋଲିସ ବିଭାଗରେ ଯୋଗଦେବା ପୂର୍ବରୁ ସେ ବୃତ୍ତିରେ ଡାକ୍ତର ଥିଲେ ଏବଂ ଚିକିତ୍ସା କ୍ଷେତ୍ରରେ ସେ ସ୍ୱର୍ଣ୍ଣ ପଦକ ହାସଲ କରିଛନ୍ତି। ଆଜିକାଲି ତାଙ୍କୁ କ୍ରାଇମବ୍ରାଞ୍ଚ ବିଭାଗରେ ପୋଷ୍ଟ କରାଯାଇଛି। ତାଙ୍କୁ ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ ପୋଲିସ କର୍ମଚାରୀ ଭାବେ ଲାହୋରରେ ପୋଷ୍ଟ କରାଯାଇଥିଲା।

ଯଦି ପରେ ତାଙ୍କୁ ସ୍ଥାନାନ୍ତର କରାଯାଇ ଆବଟ୍ଟାବାଦକୁ ପଠାଯାଇଥିଲା । ଅନୁଶ ହେଉଛନ୍ତି ପେଶୱାରର ପ୍ରଥମ ମହିଳା ଯିଏକି 2011 ବ୍ୟାଚରେ କମନ୍ ବ୍ୟାଚ୍ ରେ 40 ତମ ମାନ୍ୟତା ପାଇ ପରୀକ୍ଷାରେ ଉତ୍ତୀର୍ଣ୍ଣ ହୋଇଥିଲେ । ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ଜଣାଇଦେବୁ ଯେ ଅକ୍ଟୋବର 2018 ରେ, ସେ ଲାହୋରର ମଡେଲ ଟାଉନରେ ଅତିରିକ୍ତ ଏସପି ଭାବରେ ପୋଷ୍ଟ ହୋଇଥିଲେ, ଯେଉଁଠାରେ ତାଙ୍କୁ ଶ୍ରେଷ୍ଠ କ୍ରାଇମ ଯୁଦ୍ଧବିମାନ ପ୍ରଦାନ କରାଯାଇଥିଲା।

ଏହା ସହିତ, ତାଙ୍କ ନେତୃତ୍ୱରେ, ପୋଲିସ ଷ୍ଟେସନ 2018 ରେ ସଫଳତାର ସହ 74 ପ୍ରତିଶତ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜ ପୂରଣ କରିଥିଲା। ତେବେ ଆପଣଙ୍କୁ ଅନୁଷ୍ ମାସୁଦ ଚୌଧୁରୀ କିପରି ଲାଗିଲେ ଆମକୁ କମେନ୍ଟ କରନ୍ତୁ । ଆଶା କରୁଛୁ ଆପଣଙ୍କୁ ଆମର ପୋସ୍ଟ ଟି ଭଲ ଲାଗିଥିବ । ଭଲ ଲାଗିଥିଲେ ଲାଇକ ଓ ଶେୟାର କରିବେ ଓ ଆଗକୁ ଆମ ସହିତ ରହିବା ପାଇଁ ପେଜକୁ ଲାଇକ କରିବାକୁ ଭୁଲିବେ ନାହିଁ । ଧନ୍ୟବାଦ

Related Posts

About The Author

Add Comment