ଟାଇଗର ଶ୍ରଫଙ୍କ ମା’ ୫୯ ବର୍ଷ ବୟସରେ ମଧ୍ୟ ଦେଖା ଯାଆନ୍ତି ବହୁତ ହଟ, ଫଟୋ ଦେଖିଲେ ନଜର ହଟେଇ ପାରିବେନି

ସାଙ୍ଗମାନେ ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ଆମ ଲେଖାକୁ ସ୍ଵାଗତ । ଏହି ଫିଲ୍ମ ଜଗତରେ ଏପରି ଅନେକ ଫେମସ ଷ୍ଟାର ଅଛନ୍ତି ଯେଉଁମାନେ ନିଜ ଅଭିନୟ ଜରିଆରେ ଲକ୍ଷ ଲକ୍ଷ ଲୋକଙ୍କ ହୃଦୟକୁ ଜିତିଛନ୍ତି ଏବଂ ଲୋକମାନେ ଆଜି ସେମାନଙ୍କର ଫିଲ୍ମକୁ ଭଲ ପାଆନ୍ତି | ଆମେ ଏହି ଆର୍ଟିକିଲ ମାଧ୍ୟମରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଜଣାଇବାକୁ ଯାଉଛୁ ଜଣେ ଅଭିନେତାଙ୍କ ପରିବାର ବିଷୟରେ ଯିଏ ଆଜିର ସମୟରେ ଫିଲ୍ମ ଠାରୁ ଦୂରରେ ଅଛନ୍ତି କିନ୍ତୁ ତାଙ୍କ ପୁଅ ଆଜିକାଲି ବଲିଉଡ ଜଗତରେ ବହୁତ ନାଁ କମାଉଛନ୍ତି । ଆଜିର ଏହି ଲେଖା ମାଧ୍ୟମରେ ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ବଲିଉଡର ଦିଗ୍ଗଜ ଅଭିନେତା ଜ୍ୟାକି ଶ୍ରଫଙ୍କ ପରିବାର ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ ।

ଆପଣଙ୍କ ଜାଣିବା ନିମନ୍ତେ କହି ଦେଉଛୁ କି ଫିଲ୍ମ ଅଭିନେତା ଟାଇଗର ଶ୍ରଫଙ୍କୁ ଆଜିର ସମୟରେ ବଲିଉଡର ସବୁଠାରୁ ଲୋକପ୍ରିୟ ତଥା ପ୍ରିୟ ଅଭିନେତା ଭାବରେ ବିବେଚନା କରାଯାଏ, ଟାଇଗର ଶ୍ରଫ ତାଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ମାଧ୍ୟମରେ ଲକ୍ଷ ଲକ୍ଷ ଲୋକଙ୍କ ହୃଦୟରେ ରାଜ କରୁଛନ୍ତି ।

ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ କହି ଦେଉଛୁ କି ତାଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ବାଗୀ ୨ ଦର୍ଶକଙ୍କୁ ବହୁତ ପସନ୍ଦ ଆସିଥିଲା ଏବଂ ଏହି ଫିଲ୍ମଟି 100 କୋଟିରୁ ଅଧିକ ରୋଜଗାର କରିଥିଲା ଏବଂ ଟାଇଗର ଶ୍ରଫଙ୍କୁ ସେହି ବଲିଉଡ ଅଭିନେତାମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଗଣନା କରାଯାଏ, ଯେଉଁମାନେ ଖୁବ୍ କମ୍ ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ନିଜର ଶାନଦାର ଅଭିନୟ ଏବଂ ବ୍ୟକ୍ତିତ୍ୱ ଜରିଆରେ ଲକ୍ଷ ଲକ୍ଷ ଲୋକଙ୍କୁ ଦିବାନା କରିଦେଇଛନ୍ତି, ତାଙ୍କୁ ଲକ୍ଷ ଲକ୍ଷ ଲୋକ ବହୁତ ପସନ୍ଦ କରିବାକୁ ଲାଗିଛନ୍ତି, ତାଙ୍କ ବୋଡି ଓ ଡ୍ୟାନ୍ସ ପାଇଁ ସମସ୍ତେ ପାଗଳ, କିନ୍ତୁ କଣ ଆପଣ ତାଙ୍କ ମା’ଙ୍କ ବିଷୟରେ ଜାଣିଛନ୍ତି ? ଆଜି ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ମା’ଙ୍କ ବିଷୟରେ ଆପଣଙ୍କୁ କହିବୁ ।

ଆପଣଙ୍କୁ କହି ଦେଉଛୁ କି ଟାଇଗର ଶ୍ରଫଙ୍କ ମା’ଙ୍କ ନାମ ଆୟଶା ଶ୍ରଫ, ଯିଏ ଏହି ବଲିଉଡ ଜଗତରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତି କିନ୍ତୁ ଆପଣ ଜାଣି ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହେବେ ଯେ ଟାଇଗର ଶ୍ରଫଙ୍କ ମା’ ଆୟଶା ଶ୍ରଫ ଗୋଟିଏ ସମୟରେ ଜଣେ ଜଣାଶୁଣା ମଡେଲ ଥିଲେ । ସେ ଜଣେ ମଡେଲ ହେବା ବ୍ୟତୀତ ଫିଲ୍ମ ପ୍ରଡ୍ୟୁସ ମଧ୍ୟ କରିଛନ୍ତି ଯେଉଁଥିରେ ଗଙ୍ଗା, ଜିସ ଦେଶ ମେ ଗଙ୍ଗା ରେହତା ହେ ଭଳି ଫିଲ୍ମ ସାମିଲ ଅଛି ।

ଆପଣଙ୍କ ଜାଣିବା ନିମନ୍ତେ କହି ଦେଉଛୁ କି ଟାଇଗର ଶ୍ରଫଙ୍କ ମା’ ଆୟଶା ଶ୍ରଫଙ୍କୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟରେ 59 ବର୍ଷ ବୟସ ହୋଇ ସାରିଛି । ଯଦି ଆମେ ତାଙ୍କ ସୁନ୍ଦରତା ବିଷୟରେ କହିବା ତେବେ ସେ ୫୯ ବର୍ଷ ବୟସରେ ମଧ୍ୟ ବହୁତ ଅଧିକ ସୁନ୍ଦର ଓ ହଟ ନଜର ଆସନ୍ତି । ଆପଣ ତାଙ୍କ ଫଟୋ କୁ ଦେଖି ଅନୁମାନ ଲଗାଇ ପାରବେ, ଆଜି ଆମେ ଆୟଶା ଶ୍ରଫଙ୍କର କିଛି ଫଟୋ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ନେଇ ଆସିଛୁ , ଯାହାକୁ ଦେଖିବା ପରେ ଆପଣଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କ ସୁନ୍ଦରତା ର ଅନୁମାନ ହୋଇଯିବ ।

ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଆମ ଦ୍ଵାରା ଦିଆଯାଇଥିବା ସୂଚନା ପସନ୍ଦ ଆସେ ତେବେ ଆପଣ କମେଣ୍ଟ କରି ପାରିବେ ଓ ଆଗକୁ ଆମ ସହିତ ରହିବା ପାଇଁ ପେଜକୁ ଲାଇକ କରିବାକୁ ଭୁଲିବେନି । ଧନ୍ୟବାଦ।

Related Posts

About The Author

Add Comment