ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ଷ୍ଟାଇଲିଷ୍ଟ ଖୋଲିଲେ ରାଜ, ବ୍ରେକପ ପରେ ମଧ୍ୟ ଅଙ୍କିତାଙ୍କୁ ବହୁତ ମନେ ପକାଉଥିଲେ ସୁଶାନ୍ତ …

ବ୍ୟାକଗ୍ରାଉଣ୍ଡ ଡ୍ୟାନ୍ସର ଭାବରେ କ୍ୟାରିୟର ଆରମ୍ଭ କରିଥିବା ବଲିଉଡ ଅଭିନେତା ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତ 2009 ରେ ଟିଭି ଧାରାବାହିକ ‘ପବିତ୍ର ରିସ୍ତା’ ରୁ ଲୋକପ୍ରିୟତା ହାସଲ କରିଥିଲେ। ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ସେ ଅଭିନେତା ଅଙ୍କିତା ଲୋଖଣ୍ଡେଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ହୃଦୟ ଦେଇଥିଲେ। ଏବେ ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତଙ୍କ ଆତ୍ମହତ୍ୟାକୁ ନେଇ ସମଗ୍ର ବଲିଉଡ ଜଗତ ଚକିତ ହୋଇଯାଇଛି। ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ କେହି ମଧ୍ୟ ବୁଝି ପାରୁ ନାହାଁନ୍ତି କି ଏମିତି କଣ ହେଇଗଲା ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ପରି ଜଣେ ବୁଦ୍ଧିମାନ ଏବଂ ଯୁବ ଅଭିନେତାଙ୍କୁ ଏପରି ପଦକ୍ଷେପ ନେବାକୁ ବାଧ୍ୟ କରିଲା |

କହି ଦେଉଛୁ କି ଅଙ୍କିତା ଲୋଖଣ୍ଡେ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ଗର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡ ଥିଲେ ଏବଂ ଉଭୟଙ୍କର ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ସମ୍ପର୍କ ଥିଲା | ‘ଜାଲକ ଦିଖଲା ଜା’ ରେ ସୁଶାନ୍ତ ସମସ୍ତଙ୍କ ଆଗରେ ଅଙ୍କିତାଙ୍କୁ ପ୍ରପୋଜ କରିଥିଲେ, ବର୍ତ୍ତମାନ ସୁଶାନ୍ତ ଆଉ ଏହି ଦୁନିଆରେ ନାହାଁନ୍ତି, ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ଷ୍ଟାଇଲିସ୍ ଲେପାକ୍ଷୀ ୟେଲୱାଡି ଦୁହିଁଙ୍କ ସମ୍ପର୍କ ବିଷୟରେ କିଛି ଖୁଲାସା କରିଛନ୍ତି। କହି ଦେଉଛୁ କି ସୁଶାନ୍ତ ଏବଂ ଅଙ୍କିତାଙ୍କ ସମ୍ପର୍କ ଗୋଟିଏ ସମୟରେ ବହୁତ ଲୋକପ୍ରିୟ ଥିଲା | ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ପରେ ତାଙ୍କ ଷ୍ଟାଇଲିସ୍ ଲେପାକ୍ଷୀ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ବିୟୋଗ ପରେ ତାଙ୍କ ପୂର୍ବତନ ଗର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡ କିପରି ଅନୁଭବ କରୁଛନ୍ତି ତାହା କହିଥିଲେ।

ଏକ ସାକ୍ଷାତକାର ସମୟରେ ଲେପାକ୍ଷୀ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସୁଶାନ୍ତ ତାଙ୍କ ସଂଗ୍ରାମର ଦିନଗୁଡ଼ିକୁ ମନେ ପକାଇବା ବେଳେ ଅଙ୍କିତା ଲୋଖଣ୍ଡେଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ କରିବାକୁ ସର୍ବଦା ନିଜକୁ ଋଣୀ ମନେ କରୁଥିଲେ । ଯେତେବେଳେ ବି ଲେପାକ୍ଷୀ ଏବଂ ସୁଶାନ୍ତ କଥାବାର୍ତ୍ତା ହୁଅନ୍ତି, ସେ ତାଙ୍କୁ କହିଥଲେ ଯେ ସେ ଅଙ୍କିତା ଲୋଖଣ୍ଡେଙ୍କ ନିକଟରେ ବହୁତ ଋଣୀ ଅଟନ୍ତି | ତାଙ୍କ କହିବାନୁସାରେ, ଯେତେବେଳେ ସେ ଷ୍ଟ୍ରଗଲ କରୁଥିଲେ ଅଙ୍କିତା ତାଙ୍କୁ ସବୁବେଳେ ସମର୍ଥନ କରୁଥିଲେ। ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ବିଷୟରେ ତାଙ୍କର ଷ୍ଟାଇଲିସ୍ ଏହା ମଧ୍ୟ ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି ଯେ ଫିଲ୍ମ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ ତାଙ୍କର ଅଧିକ ବନ୍ଧୁ ନାହାଁନ୍ତି।

ଲେପାକ୍ଷୀ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେ କଳ୍ପନା ମଧ୍ୟ କରିପାରନ୍ତି ନାହିଁ କି ତାଙ୍କ ପରି ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି କ’ଣ ଅନୁଭବ କରୁଥିବେ । ଆମେ ସମସ୍ତେ ତାଙ୍କୁ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ ବହୁତ ସ୍ୱାଗତ କରୁ, କିନ୍ତୁ ଏହାର ଅନ୍ୟ ପଟେ ଗୋଟିଏ ପ୍ରକାର ଅନ୍ଧକାର ବି ଅଛି | ଆମ ମଧ୍ୟରୁ ଅଧିକାଂଶଙ୍କର ପ୍ରକୃତ ବନ୍ଧୁ ନାହାଁନ୍ତି | ମୋତେ ଯେତିକି ଜଣା ଅଛି ତାଙ୍କ ପାଖରେ ଯେଉଁ ସାଙ୍ଗମାନେ ଥିଲେ ସେମାନେ ସାଧାରଣ ପୃଷ୍ଠଭୂମିରୁ ଆସିଥିଲେ ଏବଂ ଏହି ଫିଲ୍ମ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିର ନଥିଲେ | ସେ ମୋତେ କହିଥିଲେ ଯେ ତାଙ୍କର ଅଧିକାଂଶ ସାଙ୍ଗ ତାଙ୍କ ସ୍କୁଲ ଏବଂ କଲେଜରୁ ଅଟନ୍ତି କିନ୍ତୁ ଏଠାରେ ମଧ୍ୟ ଅଳ୍ପ ବହୁତ ବନ୍ଧୁ କରିବାକୁ ପଡିବ ।

ସିରିୟଲ ଦିନରେ କାମ କରୁଥିବା ତାଙ୍କ କୋ ଷ୍ଟାର ପରାଗ ତ୍ୟାଗି କହିଛନ୍ତି ଯେ, ‘ଏହି ଖବର ପରେ ଆଇ (ଉଷା ନନ୍ଦକରନୀ) ତାଙ୍କ ଲୁହକୁ ଅଟକାଇ ପାରୁ ନାହାନ୍ତି । ପବିତ୍ର ସମ୍ପର୍କ ଟୀମ ର ସମସ୍ତେ ଚକିତ ହୋଇ ପଡିଛନ୍ତି ଏବଂ ସମସ୍ତଙ୍କ ମନରେ ସମାନ ପ୍ରଶ୍ନ ଅଛି ଯେ ସେ ଏମିତି କାହିଁକି କଲେ | ମୁଁ ଅଙ୍କିତା ଲୋଖଣ୍ଡେଙ୍କ ସହ କଥା ହେଲି, ସେ ବହୁତ ଭାଙ୍ଗି ପଡିଛନ୍ତି, ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହେଉଛନ୍ତି ଓ ଏହି ଖବର ଉପରେ ବିଶ୍ଵାସ କରି ପାରୁ ନାହାଁନ୍ତି । ସବୁକିଛି ଭଲ ଥିଲା, ଛିଛୋରେ ହିଟ୍ ରହିଥିଲା, ତାଙ୍କର ନୂଆ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ‘ବେଚାରା’ ଆସୁଥିଲା, ପୁଣି ସୁଶାନ୍ତ କାହିଁକି? ‘

କହି ଦେଉଛୁ ଯେ ନିକଟରେ ରବିବାର ଦିନ ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତ ତାଙ୍କ ମୁମ୍ବାଇ ଫ୍ଲାଟରେ ଏକ ପଙ୍ଖାରେ ଫାଶୀ ଲଗାଇ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଛନ୍ତି । ବର୍ତ୍ତମାନ ସୁଧା, ଯାହା କୁହାଯାଉଛି ତାହା ଅନୁଯାୟୀ, ସୁଶାନ୍ତ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ଡିପ୍ରେସନରେ ଥିଲେ ଏବଂ ତାଙ୍କ ରୁମ ରୁ କିଛି ଔଷଧ ମଧ୍ୟ ମିଳିଥିଲା ​​ଯାହା ଡିପ୍ରେସନ୍ ସହିତ ଜଡିତ | ତାଙ୍କ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର କ୍ୟାରିୟରରେ ସେ ‘ଶୁଦ୍ଧ ଦେଶି ରୋମାନ୍ସ’, ‘ଏମଏସ ଧୋନି: ଦ ଅନଟୋଲ୍ଡ ଷ୍ଟୋରୀ’, ‘କେଦାରନାଥ’ ଏବଂ ‘ସୋନଚିରେୟା’ ଭଳି ଫେମସ ଫିଲ୍ମରେ କାମ କରିଛନ୍ତି । ଏହିପରି ବଲୀଉଡ ବିଷୟରେ ଅଧିକ ତଥ୍ୟ ପାଇବା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ କରି ଆମ ସହିତ ଯୋଡି ହୁଅନ୍ତୁ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published.