ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ Studio ରେ ଗୀତ ଗାଇଲେ ଅଭିନେତା Sritam Das ଓ ତାଙ୍କ ଝିଅ, ଦେଖନ୍ତୁ Video

ନମସ୍କାର ବନ୍ଧୁଗଣ ତେବେ ଆପଣ ମାନେ ସମସ୍ତେ ଆମ ଓଡିଆ ଫିଲ୍ମ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ ଅଭିନୟ କରୁଥିବା ସମସ୍ତ ଅଭିନେତା ମାନଙ୍କୁ ବେସ ଭଲ ଭାବରେ ଜାଣିଥିବେ । ଏହି ଅଭିନେତା ମାନେ ନିଜ ପର୍ଶନାଲ ଲାଇଫ ଓ ନିଜ ଫିଲ୍ମ ଗୁଡିକ ପାଇଁ ସବୁବେଳେ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ରୁହନ୍ତି । ତେବେ ଆଜି ଆମେ ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ଯେଉଁ ଓଡିଆ ଅଭିନେତା ଜଣକଙ୍କ ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ ସେ ଓଡିଆ ଫିଲ୍ମ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ ପ୍ରସିଦ୍ଧି ହାସଲ କରିଛନ୍ତି ।


ତେବେ ଏହି ଓଡିଆ ଅଭିନେତା ଜଣକ ଆଉ କେହି ନୁହେଁ ଏ ହେଉଛନ୍ତି ଶ୍ରୀତମ ଦାସ । ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ମାନେ ସମସ୍ତେ ଶ୍ରୀତମଙ୍କ ଅନେକ ସୁପର ହିଟ ଫିଲ୍ମ ଦେଖିଥିବେ । ଶ୍ରୀତମ ଅନେକ ଟିଭି ସିରିଏଲରେ ମଧ୍ୟ କାମ କରିଛନ୍ତି । ଓଡିଆ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ କାମ କରି ଶ୍ରୀତମ ସୁନାମ ଅର୍ଜନ କରିଛନ୍ତି ଓ ତାଙ୍କ ଲୋକପ୍ରିୟତା ମଧ୍ୟ ବେସ ଅଧିକ ରହିଛି । ତେବେ ଆପଣ ମାନେ ତ ଜାଣନ୍ତି କି ଶ୍ରୀତମ ନିଜ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ଆକାଉଣ୍ଟରେ ସବୁବେଳେ ଆକ୍ଟିଭ ରୁହନ୍ତି ।

ସେ ନିଜର ଓ ନିଜ ପରିବାରର ଅନେକ ଫଟୋ ଓ ଏବଂ ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ଆକାଉଣ୍ଟରେ ଅପଲୋଡ କରନ୍ତୁ ଆଉ ସେସବୁ ଦେଖୁ ଦେଖୁ ଭାଇରାଲ ହେଇଯାଏ ।  ତେବେ କିନ୍ତୁ ଗତ କିଛି ସମୟ ହେବ ଶ୍ରୀତମ ଏକ ଅଲଗା କାରଣ ପାଇଁ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ଅଛନ୍ତି । ତେବେ ଶ୍ରୀତମଙ୍କର ଏକ ଭିଡିଓ ଏବେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଖୁବ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି ।

ଆପଣ ମାନେ ଏହି ଭିଡିଓ ବିଷୟରେ ଜାଣିଲେ ବହୁତ ଖୁସି ହୋଇଯିବେ ଆଉ ଆଜି ଆମେ ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ଏହି ଭିଡିଓ ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ । ତେବେ ଆଉ ଡେରି ନକରି ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ଏହି ଭିଡିଓ ବିଷୟରେ । ଅଭିନେତା ଶ୍ରୀତମ ନିଜ ଝିଅ ସହ ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ ଷ୍ଟୂଡିଓରେ ଗୀତ ଗାଇବାକୁ ଆସିଛନ୍ତି । ତେବେ ବିଏମକେ ଷ୍ଟୂଡିଓରେ ଏହି ଗୀତଟି ରେକର୍ଡ କରାଯାଇଛି ।


ଶ୍ରୀତମ ଦାସଙ୍କ ଝିଅ ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ ଦର୍ଶକ ମାନଙ୍କ ସାମ୍ନାକୁ ଆସି ଗୀତ ଗାଇଛନ୍ତି । ଶ୍ରୀତମଙ୍କ ଝିଅର ନାମ ହେଉଛି ଲିପାକ୍ଶି । ଉଭୟ ବାପା-ଝିଅ ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ଭାବରେ ଏହି ଗୀତଟିକୁ ରେକର୍ଡ କରିଛନ୍ତି । ତେବେ ଗୀତଟି ଦୁହେଁ ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ଭାବରେ ଗାଇଛନ୍ତି ଏବଂ ଆଶା କରୁଛନ୍ତି ଲୋକ ମାନଂକୁ ମଧ୍ୟ ପସନ୍ଦ ଆସିବ । ତେବେ ଏହା ଉପରେ ଆପଣଙ୍କ ମତାମତ କଣ ନିଶ୍ଚିତ ଜଣାନ୍ତୁ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published.