Pragyan କହିଲେ ନିଜ ସ୍କୁଲ ବେଳର କଥା ! School Time ରେ ସେ ଶିକ୍ଷକଙ୍କ ସହ ଏମିତି କରୁଥିଲେ ମସ୍ତି, ଶୁଣିଲେ ହସି ହସି ଗଡିଯିବେ, ଦେଖନ୍ତୁ Video

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ମାନେ ସମସ୍ତେ ଆମ ଓଡିଆ ଫିଲ୍ମ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ ଅଭିନୟ କରୁଥିବା ସମସ୍ତ ଅଭିନେତା ମାନଙ୍କୁ ବେସ ଭଲ ଭାବରେ ଜାଣିଥିବେ । ଏହି ଅଭିନେତା ମାନେ ନିଜ ଦମଦାର ଅଭିନୟ ନିଜ ନିଜ ପର୍ଶନାଲ ଲାଇଫ ପାଇଁ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ବହୁତ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ରୁହନ୍ତି । ବନ୍ଧୁଗଣ ଆଜି ଆମେ ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ଯେଉଁ ଓଡିଆ ଅଭିନେତା ଜଣକଙ୍କ ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ ସେ ଆମ ଓଡିଆ ଫିଲ୍ମ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ ପ୍ରସିଦ୍ଧି ହାସଲ କରିଛନ୍ତି ।

ଏହି ଅଭିନେତା ଜଣକ ଆଉ କେହି ନୁହେଁ ଏ ହେଉଛନ୍ତି ପ୍ରଜ୍ଞାନ ଖଟୁଆ । ଆପଣ ମାନେ ସମସ୍ତେ ଓଡିଆ ଅଭିନେତା ପ୍ରଜ୍ଞାନ ଖଟୁଆଙ୍କ ଜବରଦସ୍ତ ଅଭିନୟ ତ ନିଶ୍ଚୟ ଦେଖିଥିବେ । ବନ୍ଧୁଗଣ ପ୍ରଜ୍ଞାନ ହେଉଛନ୍ତି ଜଣେ ହାସ୍ୟ ଅଭିନେତା । ସେ ଓଡିଆ ଫିଲ୍ମ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ ଅନେକ ସୁପର ହିଟ ଫିଲ୍ମ କରିଛନ୍ତି । ଓଡିଆ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିର କେତେକ ଦିଗଜ ଅଭିନେତା ମାନଙ୍କ ସହ କାମ କରି ପ୍ରଜ୍ଞାନ ସଫଳତା ପାଇଛନ୍ତି ।

ଆପଣ ମାନେ ତ ଏହା ନିଶ୍ଚୟ ଜାଣିଥିବେ ଯେ, ଗତ କିଛି ମାସ ତଳେ ପ୍ରଜ୍ଞାନ ବିବାହ ବନ୍ଧନରେ ବାନ୍ଧି ହୋଇଥିଲେ । ପ୍ରଜ୍ଞାନ ନିଜ ପ୍ରେମିକା ସୁନ୍ଦନ୍ଦାଙ୍କ ସହ ପ୍ରେମ ବିବାହ କରିଛନ୍ତି । ବିବାହ ପରଠାରୁ ପ୍ରଜ୍ଞାନ ବହୁତ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ରହିଥିଲେ । ବନ୍ଧୁଗଣ ଗତ କିଛି ସମୟ ହେବ ପ୍ରଜ୍ଞାନଙ୍କର ଏକ ସ୍ଟେଜ ପର୍ଫରମାନ୍ସ ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେଉଛି ।

ଏହି ଭିଡିଓରେ ପ୍ରଜ୍ଞାନ ନିଜ ସ୍କୁଲ ବେଳର କଥା କହୁଛନ୍ତି ଯାହା ଶୁଣିଲେ ଆପଣ ମାନେ ନିଜ ହସ ରୋକିପାରିବେ ନାହିଁ । ବନ୍ଧୁଗଣ ପ୍ରଜ୍ଞାନ କହୁଛନ୍ତି-‘ମୁଁ ଯେତେବେଳେ ସ୍କୁଲରେ ପାଠ ପଢୁଥିଲି ସେତେବେଳେ ମୁଁ ଏକ ନମ୍ବର ଟପର ଗଧ ଥିଲି । ତା କାରଣ କଣ ମୋତେ ସ୍କୁଲ ଯିବାକୁ ବହୁତ ବିରକ୍ତ ଲାଗେ କଣ ସ୍କୁଲ ଯିବ ସବୁଦିନ ସେଠି ପ୍ରାର୍ଥନା । ସବୁଦିନ ସେହି ଗୋଟିଏ ସାର ଗୋଟିଏ ଦିଦି ମୋତେ ଭାରି ବିରକ୍ତିଆ ଲାଗେ ।

ପ୍ରାର୍ଥନା ବେଳେ ମୋତେ ବିରକ୍ତିଆ କାହିଁକି ଲାଗେ ନା ୮୫ ପିଲାଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ମୁ ସଭା ଲାଷ୍ଟରେ ଛିଡା ହେଇଥିବି ମୋ ହାଇଟ ଅଧିକ ଥିବାରୁ ମୁ ଲାଷ୍ଟରେ ଛିଡା ହୁଏ’ । ଏଭଳି ଭାବରେ ପ୍ରଜ୍ଞାନ ନିଜ ସ୍କୁଲ ବେଳର ଅନେକ କଥା କହିଛନ୍ତି । ତା ହେଲେ ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ପ୍ରଜ୍ଞାନଙ୍କ ଏହି ଭିଡିଓଟି କେମିତି ଲାଗିଲା ଆମକୁ କମେଣ୍ଟ କରି ନିଶ୍ଚୟ ଜଣାଇବେ, ଧନ୍ୟବାଦ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published.