ଆଭେଞ୍ଜର ଏଣ୍ଡଗେମ ଡାୟରେକ୍ଟର ସଲମାନ ଖାନଙ୍କ କରିଲେ ପ୍ରଶଂସା, କହିଲେ ଏହି ବଡ କଥା

ବଲୀଉଡର ସଲମାନ ଖାନଙ୍କ ଏକ ଅଲଗା ସ୍ଵାଗ ଅଛି । ତାଙ୍କର ଏହି ସ୍ଵାଗର ଫ୍ୟାନ ସମସ୍ତେ ଅଟନ୍ତି । ଫିଲ୍ମରେ ଯେତେବେଳେ ସେ ଆକ୍ସନ ସୀନ କରନ୍ତି ତେବେ ଲୋକମାନେ ତାକୁ ଦେଖିବାକୁ ବହୁତ ପସନ୍ଦ କରିଥାନ୍ତି । ସଲମାନଙ୍କୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟରେ ଏକ ଆକ୍ସନ ଷ୍ଟାର ବି କୁହାଯାଏ । ତାଙ୍କର ଷ୍ଟାଇଲକୁ ସବୁ ଡାୟରେକ୍ଟର ସ୍ଵୀକାର ବି କରିଥାନ୍ତି । ସେଥିପାଇଁ ଯେତେବେଳେ ବି କୌଣସି ଡାୟରେକ୍ଟର ସଲମାନଙ୍କ ପାଖକୁ ନିଜର ଫିଲ୍ମ ନେଇ ଆସିଥାନ୍ତି ତେବେ ସେ ଏହି କଥାର ଧ୍ୟାନ ରଖନ୍ତି କି ସଲମାନଙ୍କ ଫ୍ୟାନ କଣ ଦେଖିବାକୁ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି ।

ହଲିଉଡର ଡାୟରେକ୍ଟର କରିଲେ ପ୍ରଶଂସା

Image Courtesy: Google

ଭାରତୀୟ ଡାୟରେକ୍ଟରଙ୍କ ସହିତ ହଲିଉଡ ଫିଲ୍ମ Avengers: Endgame ଡାୟରେକ୍ଟର ଜୋ ରୂସୋ ବି ବର୍ତ୍ତମାନ କିଛି ଦିନ ତଳେ ଏହି କଥାକୁ ସ୍ଵୀକାର କରିଛନ୍ତି କି ସଲମାନ ଖାନଙ୍କ ସ୍ଵାଗର କୌଣସି ଜବାବ ନହିଁ । ଜୋ ରୂସୋ ସଲମାନଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ‘ଦବଙ୍ଗ’ ଦେଖି ବୟାନ ଜାରି କରିଲେ କି ସେ ତାଙ୍କର ଫ୍ୟାନ ହୋଇ ଯାଇଛନ୍ତି । ଜୋ ରୂସୋ ‘ଦବଙ୍ଗ’ ବିଷୟରେ କହିଲେ କି ସଲମାନ ମହାନ ଅଟନ୍ତି ।

Image Courtesy: Google

ସେ ବର୍ତ୍ତମାନ ହିଁ କିଛି ଦିନ ତଳେ ‘ଦବଙ୍ଗ’ ଦେଖିଲେ ଓ ତାଙ୍କୁ ଏହି ଫିଲ୍ମ ବହୁତ ପସନ୍ଦ ବି ଆସିଲା । ତାଙ୍କର କ୍ୟାମେରା କାମ କମାଲ ଅଟେ । ତାଙ୍କୁ ସମସ୍ତ ଆକ୍ସନ ପସନ୍ଦ ଆସିଲା । ତାଙ୍କର ପରଫର୍ମାଂସ ବହୁତ ହିଁ ଭଲ ଓ ଏଂଟରଟେନିଂଗ ଅଟେ । ସେ ସ୍କ୍ରିନ ଉପରେ ଜାଦୁ କରିଥାନ୍ତି ।

ଆପଣଙ୍କୁ କହିଦେଉଛୁ କି ସଲମାନ ଖାନଙ୍କ ‘ଦବଙ୍ଗ’ ସିରିଜରେ ବର୍ତ୍ତମାନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ୩ ଟି ଫିଲ୍ମ ରିଲିଜ ହୋଇ ସାରିଛି । ଯେଉଁଥିରେ ପ୍ରଥମ ଦୁଇଟି ସୁପରହିଟ ହୋଇଛି । କିନ୍ତୁ ତୃତୀୟ ଫିଲ୍ମ ଦର୍ଶକମାନଙ୍କୁ ଖାସ ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ନାହିଁ । ଯଦି କଥା ହେବା ତାଙ୍କର ଆସନ୍ତା ଫିଲ୍ମ ବିଷୟରେ ତ ‘ରାଧେ- ୟୋର ମୋସ୍ଟ ୱାଂଟେଡ ଭାଈ’, ‘କଭୀ ଈଦ କଭୀ ଦୀୱାଲୀ’ ଓ ‘ଟାଇଗର 3’ରେ ସେ ଆକ୍ସନ କରୁଥିବାର ନଜର ଆସିବେ ।

Related Posts

About The Author

Add Comment