ଏ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କୁ ଅପେକ୍ଷା କରି ତାଙ୍କ ରୁମ ଆଗରେ ବସି ରହିଛି ତାଙ୍କର ଡଗି ଫଜ, ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ

କୁକୁରକୁ ସବୁଠାରୁ ବିଶ୍ଵାସୀ ପ୍ରାଣୀ ବୋଲି କୁହାଯାଏ | କୁକୁରମାନେ ସେମାନଙ୍କ ମାଲିକମାନଙ୍କୁ ବହୁତ ଭଲ ପାଆନ୍ତି | ଯଦି ଏକ ଗୃହପାଳିତ କୁକୁର ମରିଯାଏ, ତେବେ ତାହାର ମାଲିକ ବହୁତ ଦୁଃଖିତ ହୁଏ | ପୁରା ଘରେ ନୀରବତା ଛାଇଯାଏ, କିନ୍ତୁ ଯଦି ମାଲିକ ମରିଯାଏ, କୁକୁରମାନେ ମଧ୍ୟ କମ୍ କଷ୍ଟ ପାଆନ୍ତି ନାହିଁ | ଠିକ୍ ସେହିପରି ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତଙ୍କ ଡଗି ଫଜ ସହ ମଧ୍ୟ ହୋଇଛି, ଯିଏ ତାଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ପରଠାରୁ ତାଙ୍କ ରୁମ ଆଗରେ ବସି ଲୁହ ଗଡାଉଛି ଓ ତାଙ୍କୁ ଅପେକ୍ଷା କରିଛି ।

କ’ଣ ଅଛି ଭିଡିଓରେ ?

ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ପରେ ତାଙ୍କ ପରିବାର, ବନ୍ଧୁ ଏବଂ ପ୍ରଶଂସକମାନେ ତାଙ୍କୁ ମନେ ପକାଉଛନ୍ତି, କିନ୍ତୁ ତାଙ୍କ କୁକୁର ଫଜ୍ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କ ସ୍ମୃତିରେ ହଜିଯାଇଛି ଓ ଲୁହ ଗଡାଉଛି । ଆଜିକାଲି ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ଡଗି ଫଜ୍ ର ଏକ ଭିଡିଓ ବହୁତ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି। ଏହି ଭିଡିଓରେ ଆପଣ ଦେଖିପାରିବେ ଯେ ଡଗି ଫଜ୍ ଅନୁଭବ କରୁଛି ଯେ ସୁଶାନ୍ତ ତାଙ୍କ ରୁମରେ ଅଛନ୍ତି ଓ ସେ ବାହାରକୁ ଆସି ତା ସହ କଥା ହେବେ | ସେ କେବଳ ଏହାକୁ ଅପେକ୍ଷା କରି ବସିଛି । ଏହି ଭିଡିଓ ଦେଖିବା ପରେ କାହାର ବି ହୃଦୟ ନ କାନ୍ଦି ରହି ପାରିବନି ।

 

View this post on Instagram

 

Sushant Singh Rajput’s pet Fudge is waiting for him. #sushantsinghrajput #sushant #sushantsingh

A post shared by E24 Bollywood (@e24official) on

ଏମାନେ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି ଫଟୋ

ଲୋକପ୍ରିୟ ଟିଭି ରିଆଲିଟି ସୋ ବିଗ୍ ବସ୍ ର ସିଜନ୍ 10 ର ବିଜେତା ମନବୀର ଗୁର୍ଜର ମଧ୍ୟ ଫଜ୍ ର ଦୁଖ ଦେଖିପାରିଲେ ନାହିଁ | ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ମନବୀର ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତଙ୍କ ସହ ଫଜ୍‌ର ଏକ ପୁରୁଣା ଫଟୋ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି। ଏହି ଫଟୋରେ ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତ ଏବଂ ଫଜ ପରସ୍ପରକୁ କେତେ ପାଉଥିବାର ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ।

ଏହି କୋଲାଜ ନିଶ୍ଚୟ ଅଟେ, କିନ୍ତୁ ଏଥିରେ ସ୍ପଷ୍ଟ ଭାବେ ଦେଖାଯାଉଛି ଯେ ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତ ଏବେ ନ ଥିବାରୁ ଫଜ୍ ବହୁତ ଦୁଃଖିତ ଅଛି | ସେ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ତାଙ୍କ ମାଲିକଙ୍କୁ ଅପେକ୍ଷା କରିଛି । ଫଟୋର କ୍ୟାପସନ୍ ଦେବାବେଳେ ମନବୀର ଲେଖିଛନ୍ତି ଯେ ସୁଶାନ୍ତ ଭାଇ, ଆଉ କେହି ନହେଲେ ମଧ୍ୟ, ତୁମର ମୂଲ୍ୟ କ’ଣ ଥିଲା, ଆଜି ବି ଫଜ୍ ଜାଣିଛି | ଆପଣଙ୍କୁ କହି ଦେଉଛୁ କି ଡଗି ଫଜକୁ ସୁଶାନ୍ତ ବହୁତ ଭଲ ପାଉଥିଲେ । ପ୍ରାୟତଃ ଫଜ୍ ସହିତ ଖେଳୁଥିବାର ଭିଡିଓ ଏବଂ ଫଟୋ ସୁଶାନ୍ତ ତାଙ୍କ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ସେୟାର କରୁଥିବାର ଦେଖିବାକୁ ମିଳୁଥିଲା ​​|

ପାଟନା ରେ କରାଗଲା ଅସ୍ଥି ବିସର୍ଜନ

ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତଙ୍କ ଅସ୍ଥିକୁ ତାଙ୍କ ପରିବାର ଦ୍ୱାରା ପାଟନାରେ ଗଙ୍ଗାରେ ବିସର୍ଜନ କରା ଯାଇଛି । ସେମାନେ ଡଙ୍ଗାରେ ଗଙ୍ଗା ମଧ୍ୟରେ ପହଞ୍ଚି ଅସ୍ଥି ବିସର୍ଜନ କରିଥିଲେ | ପାଟନା ର ଦିଘା ଗଙ୍ଗା ଘାଟରେ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ଅସ୍ଥିକୁ ବିସର୍ଜନ କରା ଯାଇଥିଲା, ଯେଉଁଠାରେ ତାଙ୍କ ମା’ଙ୍କ ଅସ୍ଥିକୁ ମଧ୍ୟ ବିସର୍ଜନ କରା ଯାଇଥିଲା ।

 

View this post on Instagram

 

Alvida Sushant Singh …💔 Actor’s ashes immersed in the River Ganga. #sushantsinghrajput #ripsushantsinghrajput😭🙏

A post shared by E24 Bollywood (@e24official) on

ପାଟନା ରୁ ମୁମ୍ବାଇରେ ପହଞ୍ଚି ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ପିତା କେ.କେ ସିଂ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କୁ ମୁଖାଗ୍ନି ଦେଇଥିଲେ। ବୁଧବାର ଦିନ ପରିବାର ସହିତ ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତଙ୍କ ପିତା ମୁମ୍ବାଇରୁ ପାଟନାରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ। ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ଭଉଣୀ ପ୍ରିୟଙ୍କା ସିଂ ଏବଂ ରାନୀ ସିଂ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ଅସ୍ଥିକୁ ବିସର୍ଜନ କରିଥିଲେ ।

ଆପଣଙ୍କୁ ଆମର ଏହି ପୋସ୍ଟଟି କିପରି ଲାଗିଲା ଆମକୁ ଜଣାନ୍ତୁ, ମନୋରଞ୍ଜନ ଦୁନିଆର ଅପଡେଟ ପାଇବା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ କରି ଆମ ସହିତ ଯୋଡି ହୁଅନ୍ତୁ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published.