ଶୋଇବା ପୂର୍ବରୁ ଶେଷ କାମ କଣ କରନ୍ତି କରିନା ? ସ୍ଵାମୀ ସେଫଙ୍କ ଜବାବ ଶୁଣି ଲାଜେଇ ଗଲେ ବେବୋ

ଏମିତି ବହୁତ ଯୋଡି ବଲିଉଡ ରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି, ଯେଉଁମାନେ ସ୍କ୍ରିନରେ ତ ଏକା ସହିତ ଧମାଲ କରିଛନ୍ତି ତା ସହିତ ଅସଲ ଜୀବନରେ ମଧ୍ୟ ଦୁଇ ଜଣ ଲମ୍ବା ସମୟ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ପରସ୍ପର ସହିତ ରହିଛନ୍ତି । ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ କରିନା କପୂର ଖାନ ଓ ଶେଫ ଅଲି ଖାନଙ୍କ ଯୋଡି ଏହା ମଧ୍ୟରୁ ଗୋଟିଏ ଅଟେ । ନିଜର ପ୍ରଶଂସକ ମାନଙ୍କର ଏମାନେ ସବୁବେଳେ ଫେବ୍ରେଟ ରହିଛନ୍ତି । ଫ୍ୟାନ୍ସ ଙ୍କ ପାଇଁ ଦୁଇ ଜଣ ବହୁତ ଖାସ ହୋଇଯାଇଛନ୍ତି । ଏହି କାରଣ ଅଟେ କି କରିନା ଓ ଶେଫଙ୍କ ବିଷୟରେ ସବୁ କିଛି ଜାଣିବା ପାଇଁ ତାଙ୍କ ଫ୍ୟାନ୍ସ ସବୁବେଳେ ଉତ୍ସୁକ ଥାଆନ୍ତି ।

ଭାଇରାଲ ହେଉଛି ଭିଡିଓ

ବର୍ତ୍ତମାନ ଶେଫ ଅଲି ଖାନ ଓ କରିନା କପୁର ଖାନଙ୍କ ଏକ ପୁରୁଣା ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେଉଥିବାର ଦେଖା ଯାଉଛି । ଏହି ଭିଡିଓରେ ଦେଖି ପାରିବେ କି କୌଣସି ଫିଲ୍ମର ପ୍ରମୋଶନ ସମୟରେ ଦୁଇ ଜଣ କଥା ହେଉଛନ୍ତି । ଏହି ସମୟରେ ଶେଫ ଅଲି ଖାନଙ୍କୁ ଏହି ପ୍ରଶ୍ନ କରାଯାଉଛି କି କରିନା କପୂର ଶୋଇବା ପୂର୍ବରୁ ଶେଷ କାମ କଣ କରନ୍ତି ।

ଲାଜେଇ ଗଲେ କରିନା

ଶେଫ ଅଲି ଖାନଙ୍କୁ ଯେତେବେଳେ ଏହି ପ୍ରଶ୍ନ କରାଗଲା ତ ଏହା ପରେ ସେ ଟିକେ ଭାବିବା ଆରମ୍ଭ କରିଦେଲେ । ପୁଣି କରିନା ଇସାରା କରିବା ପରେ ଶେଫ ଅଲି ଖାନ କହିଲେ କି ଶୋଇବା ପୂର୍ବରୁ ସେ ଟିଭି ଦେଖନ୍ତି । ଏହା ପରେ ଶେଫ ଅଲି ଖାନ ହସିବାକୁ ଲାଗିଲେ ଓ ଚାଲାଖିର ସହିତ କହିଲେ କି ମୁଁ ଆପଣଙ୍କୁ ଏହା କହି ପାରିବି ନାହିଁ କି କରିନା ଶୋଇବା ପୂର୍ବରୁ ଶେଷ କାମ କଣ କରନ୍ତି। ଶେଫ ଅଲି ଖାନ ଯେତେବେଳେ ଏହି ପ୍ରକାରରେ ଜବାବ ଦେଲେ ତ ଏହି ଜବାବକୁ ଶୁଣି ସେଠାରେ ଉପସ୍ଥିତ ଥିବା ଦର୍ଶକ ହସିବାକୁ ଲାଗିଲେ ।

 

View this post on Instagram

 

Saif : i can’t tell you the last thing she does before going to bed 😂❤🤣

A post shared by Kareena Kapoor Khan FC (@kareenakapoorteam) on

ତେବେ ଏହି ସମୟରେ ସବୁଠୁ ଖାସ ରିଆକ୍ସନ ଯଦି କାହାର ଥିଲା ତ ତାହା ଥିଲା କରିନା କପୁରଙ୍କର । ଭିଡିଓ ରେ ଦେଖି ପାରିବେ କି ଶେଫ ଅଲି ଖାନ ଏମିତି କହିବା ପରେ କରିନା କେଉଁ ପ୍ରକାରରେ ଲାଜେଇ ଯାଉଛନ୍ତି ।

ପ୍ରଥମେ ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ ଡେଟିଙ୍ଗ

ଶେଫ ଅଲି ଖାନଙ୍କ ସହ ସମ୍ପର୍କ ଯୋଡିବା ପୂର୍ବରୁ କରିନା କପୁର ସାହିଦ କପୂରଙ୍କ ସହିତ ରିଲେସନରେ ଥିଲେ । ସେମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ବ୍ରେକପ ହେଲା ପରେ ଶେଫ ଅଲି ଖାନଙ୍କ ସହ କରିନାଙ୍କର ରିଲେସନ ଆରମ୍ଭ ହେଲା ।

ହାରା ହାରି ୧୩ ବର୍ଷରୁ ଶେଫ ଓ କରିନା ଏକା ସହିତ ନଜର ଆସୁଛନ୍ତି । ଆରମ୍ଭରୁ କିଛି ଦିନ ଏମାନେ ପରସ୍ପରକୁ ଡେଟ କରିଥିଲେ ଓ ୨୦୧୨ ରେ ଦୁଇ ଜଣ ବିବାହ କରିନେଲେ । ଆପଣଙ୍କୁ ଆମର ଏହି ଆର୍ଟିକିଲ ଟି ଭଲ ଲାଗିଥିଲେ ଲାଇକ ଆଉ ସେୟାର କରନ୍ତୁ । ଏହିପରି ବଲୀଉଡର ସବୁ ଖବର ସହ ଅପଡେଟ ରହିବା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ କରି ଆମ ସହିତ ଯୋଡି ହୁଅନ୍ତୁ ।

Related Posts

About The Author

Add Comment