Puspa ଫିଲ୍ମର Sami Sami ଗୀତରେ ଜବରଦସ୍ତ ଡ୍ୟାନ୍ସ କଲେ ହିରୋଇନ Prakruti Mishra, ଭାଇରାଲ ହେଲା Video

ନମସ୍କାର ବନ୍ଧୁଗଣ ତେବେ ଶିଶୁ କଳାକାର ରୁ ଯାତ୍ରା ଆରମ୍ଭ କରିଥିବା ପ୍ରକୃତି ମିଶ୍ରଙ୍କୁ କିଏ ଅବା ନ ଜାଣେ । ପ୍ରକୃତି ମିଶ୍ର ଜଣେ ସୁନ୍ଦର ଅଭିନେତ୍ରୀ ଯିଏକି ଓଡିଆ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଏବଂ ହିନ୍ଦୀ ଟେଲିଭିଜନରେ କାମ ପାଇଁ ଜଣାଶୁଣା । ସେ ନିଜର ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ଅଭିନୟ ପାଇଁ ଜାତୀୟ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ପୁରସ୍କାର ପାଇଛନ୍ତି । ସେ ଜୟ କହ୍ନେୟା ଲାଲ କି ଏବଂ ହିନ୍ଦୀ ସିରିଏଲ ବିଟି ବିଜନେସ୍ ୱାଲିରେ ବିଟ୍ଟାନି ଭାବରେ ଅଭିନୟରେ ଦେଖାଯାଇଥିଲେ ।

ସେ ଟିଭିରେ ପ୍ରସାରିତ ଏକ ହିନ୍ଦୀ ସିରିଏଲ୍ ବିଟି ବିଜନେସ୍ ୱାଲିରେ ତାଙ୍କ ଭୂମିକା ପାଇଁ ଦେଶବ୍ୟାପୀ ସ୍ୱୀକୃତି ଲାଭ କରିଥିଲେ । ୨୦୧୪ ରେ ପ୍ରକୃତି ମିଶ୍ର ଟିଭିର ଭାରତର ଶ୍ରେଷ୍ଠ ସିନେଷ୍ଟର କି ଖୋଜରେ ଭାଗ ନେଇଥିଲେ । ସେ ବିଭିନ୍ନ ଓଡିଆ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ଅଭିନୟ କରିବାକୁ ଯାଇଥିଲେ । ୨୦୧୮ ରେ ସେ ଏକ ଏପିସୋଡିକ୍ ଭୂମିକାରେ “ମଦୁରା ଇନ୍ ଲାଲ୍ ଇଶ୍କ”ରେ ମଧ୍ୟ ଅଭିନୟ କରିଥିଲେ ।

ତେବେ ୨୦୧୯ ରେ ସେ ଫାଇନାଲିଷ୍ଟ ଭାବରେ ଉଭା ହୋଇଥିବା ଏମଟିଭି ଇଣ୍ଡିଆର ଏସ୍ ଅଫ୍ ସ୍ପେସ୍ ୨ ରେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିଥିଲେ । ପ୍ରକୃତି ମିଶ୍ର ହେଉଛନ୍ତି ଓଡିଆ ସଙ୍ଗୀତ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ମନ୍ମଥ ମିଶ୍ର ଏବଂ ସମ୍ବାଦ ପାଠିକା କ୍ରୁଷ୍ଣପ୍ରିୟା ମିଶ୍ରଙ୍କ ଦ୍ୱିତୀୟ ସନ୍ତାନ । ସେ ଭୁବନେଶ୍ୱର ଭେଙ୍କଟେଶ୍ ର ଇଂରାଜୀ ମଧ୍ୟମ ବିଦ୍ୟାଳୟରୁ ପାଠପଢା ସମାପ୍ତ କରିଥିଲେ ଏବଂ ପରେ ଭୁବନେଶ୍ୱରର ରମା ଦେବୀ ମହିଳା ମହାବିଦ୍ୟାଳୟରେ ବାଣିଜ୍ୟ ଅଧ୍ୟୟନ କରିଥିଲେ ।

ତେବେ ସେ ଇଟିଭି ଓଡିଆର “ତୁଳସୀ” ଧାରା ବାହିକା ରେ ଅଭିନୟ ପରେ ଲୋକପ୍ରିୟତା ହାସଲ କରିଥିଲେ । ୨୦୦୬ ରେ ସେ ଶାଶୁଘର ଚାଳିଯିବି ପାଇଁ ଶ୍ରେଷ୍ଠ ଶିଶୁ କଳାକାର ଭାବରେ ଓଡିଶା ରାଜ୍ୟ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ପୁରସ୍କାର ଲାଭ କରିଥିଲେ । ପରେ, ସେ ପଶ୍ଚିମ ମୁମ୍ବାଇର ଭବନ କଲେଜରୁ ଗ୍ରାଜୁଏଟ ହୋଇଥିଲେ । ସେ ମଧ୍ୟ ଗୁରୁ ଗଙ୍ଗାଧର ପ୍ରଧାନଙ୍କଠାରୁ ଓଡ଼ିଶୀ ନୃତ୍ୟ ଶିଖିଛନ୍ତି ।

ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ସାବତ ମା ରେ ପାଞ୍ଚ ବର୍ଷ ବୟସରେ ଶିଶୁ କଳାକାର ଭାବରେ ଅଭିନୟ ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ । ଆଲବମ ଜଗତରେ ନୈନା ଦାଶ ଙ୍କ ସହ “ଡେଉଁଛି ମୋ ବାଆଁ ଆଖି” ରେ କୁନି ଝିଅ ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରି ସେ ରାତାରାତି ଲୋକପ୍ରିୟ ହୋଇଯାଇଥିଲେ । ତେବେ ବର୍ତ୍ତମାନ ସେ ନିଜର କିଛି ଫୋଟୋ ଏବଂ ଭିଡିଓ କୁ ନେଇ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆ ରେ ଖୁବ ଟ୍ରୋଲ ମଧ୍ୟ ହେଉଛନ୍ତି ।

ତେବେ ସେସବୁକୁ ଖାତିର କରୁ ନାହାନ୍ତି ଏବଂ ଆଗକୁ ବଢି ଚାଲିଛନ୍ତି । ତେବେ ବର୍ତ୍ତମାନ ସେ ସାମୀ ସାମୀ ଗୀତରେ ଜବରଦସ୍ତ ଡ୍ୟାନ୍ସ କରୁଥିବାର ଏକ ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଖୁବ ଭାଇଆରାଲ ହେଉଛି । ତେବେ ଏହି ଲେଖା ଆପଣ ଙ୍କୁ କିପରି ଲାଗିଲା ନିଜର ମତାମତ ନିଶ୍ଚିତ ଜଣାନ୍ତୁ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published.