ସାବଧାନ ! ରାଜଧାନୀରେ ମାତିଛି ବ୍ରା ଚୋର, ଏତେ ସଂଖ୍ୟକ ଚୋରୀ ବ୍ରା ସହ ପୋଲିସ ହାତରେ ଧରାପଡିଲା ଚୋର, ଦେଖନ୍ତୁ video

ବନ୍ଧୁଗଣ ନମସ୍କାର, ତେବେ ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ କହିବାକୁ ଚାହିଁବୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ଏଭଳି ଏକ ଖବର ସାମ୍ନା କୁ ଆସିଛି ଯାହା ବିଷୟ ରେ ଜାଣିବା ପରେ ଆପଣ ମାନେ ଦ୍ଵନ୍ଦ ରେ ପଡ଼ିଯିବେ । ଖବର ଟି ହେଉଛି ଭୁବନେଶ୍ୱର ସହର ର । ତେବେ ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଗୋଟିଏ ଲେଡିସ ହଷ୍ଟେଲ ରୁ ଆଉ ଗୋଟିଏ ଲେଡିସ ହଷ୍ଟେଲ କୁ ଘୁରି ବୁଲେ । ଯେଉଁଠି ବ୍ରା ଟିଏ ଓହଳି ଥିବାର ଦେଖେ ସେଇଠି ଲାଖିଯାଏ । କେମିତି ସେହି ବ୍ରା କୁ ଚୋରି କରିବ ତାହା ହିଁ ଭାବେ ।

ଆଉ ସେହି ହଷ୍ଟେଲ ରୁ ସବୁ ଯୁବତୀ ମାନଙ୍କର ବ୍ରା ନେଇ ଫେରାର ହୋଇଯାଏ । ରାଜଧାନୀ ଭୁବନେଶ୍ବର ରେ ମାତିଛି ଗୋଟିଏ ବ୍ରା ଚୋର । ଯାହାକୁ ଗିରଫ କରିଛି ଭରତପୁର ପୋଲିସ । ଗୋଟିଏ ନୁହେଁ କି ଦୁଇଟି ନୁହେଁ ୨୫ ରୁ ଅଧିକ ବ୍ରା ସହିତ ଜଣେ ଯୁବକ ଙ୍କୁ ଗିରଫ କରାଯାଇଛି । ଗିରଫ ହୋଇଥିବା ଅଭିଯୁକ୍ତ ଜଣକ ହେଉଛନ୍ତି ପ୍ରତିରଞ୍ଜନ ବେହେରା ।

ଅଭିଯୁକ୍ତ ଙ୍କ ଘର କନ୍ଧମାଳ ହୋଇଥିବା ବେଳେ ସେ ବରମୁଣ୍ଡା ରେ ରହୁଥିଲେ । ତେବେ ଦୁଇ ପହର ହେଲେ ପ୍ରତିରଞ୍ଜନ ଗୋଟିଏ ଲେଡିସ ହଷ୍ଟେଲ ରୁ ଆଉ ଗୋଟିଏ ଲେଡିସ ହଷ୍ଟେଲ କୁ ଘୁରି ବୁଲେ । ଗତ କିଛି ଦିନ ହେବ ଏହି ଯୁବକ ଜଣକ ଭରତପୁର ଅଞ୍ଚଳରେ ଥିବା ହଷ୍ଟେଲ ରେ ରହୁଥିବା ଯୁବତୀ ମାନଙ୍କର ବ୍ରା ଚୋରି କରି ନେଉଥିଲା ।

ଗତକାଲି ମଧ୍ୟ ଠିକ ସେମିତି ବ୍ରା ଚୋରି କରୁଥିଲା । କିନ୍ତୁ ଚୋରାଇ ନେବା ବେଳେ ଯୁବତୀ ମାନେ ତା’ ଗାଡ଼ି ର ଫଟୋ ଉଠାଇ ରଖିଥିଲେ ଏବଂ ପୋଲିସ ରେ ଖବର ଦେଇଥିଲେ । ତେବେ ପୋଲିସ ସେହି ଯୁବକ ଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିବା ପରେ ତା’ ପାଖରୁ ୨୫ଟି କଷ୍ଟଲି ବ୍ରା ଜବତ ହୋଇଛି ।

ତେବେ ଏହି ଅଭିଯୁକ୍ତ ଜଣକ ବ୍ରା ଚୋରି କରି କଣ କରୁଥିଲା ତାହା ବର୍ତ୍ତମାନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଜଣାପଡି ନାହିଁ । ପୋଲିସ ର ତଦନ୍ତ ପରେ ହିଁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସତ୍ୟତା କଣ ରହିଛି ତାହା ଜଣା ପଡ଼ିବ । ତେବେ ଆପଣ ମାନେ ଏହି ସମ୍ବନ୍ଧରେ ନିଜର କଣ ମତାମତ ରଖିବେ ତାହା ଆମକୁ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଜଣାଇବେ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published.