‘ବାମ ପଟେ କିଏ ଗୋଟେ ଅଛି…’ ଦେଖନ୍ତୁ ଶିବଙ୍କ ଆତ୍ମସମର୍ପଣର ଭିଡିଓକୁ ନେଇ ସ୍ଥାନୀୟ ସରପଞ୍ଚ ଯାହା କହିଲେ ଶୁଣିଲେ ଆପଣଙ୍କ ହୋସ ଉଡିଯିବ, ଦେଖନ୍ତୁ ଏହି Video

ବନ୍ଧୁଗଣ ମାହାଙ୍ଗା ହତୟଆକାଣ୍ଡ ମାମଲାରେ ଏବେ ଏକ ବଡ ଖୁଲାସା ସାମ୍ନାକୁ ଆସୁଛି । ଅଭିଯୁକ୍ତ ଶିବ ସାହୁକୁ ପୋଲିସ ତିନି ଦିନିଆ ରିମାଣ୍ଡରେ ନେଇ ମାରାଥନ ଜେରା କରିଛି । ଆଜି କ୍ରାଇମ ରି-କ୍ରିଏସନ କରୁଛି ପୋଲିସ । ତେବେ ଗତ ସୋମବାର ରାତିରେ ଅଲେଖ ଓ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀଙ୍କୁ ଶିବ ମାଆରିଇବା ବେଳେ ପୁତୁରା ଝିଆରୀ ନେହୁରା ହୋଇଥିଲେ । ଦାଦା ଆମକୁ ଛାଡି ଦିଅ ବୋଲି ବିକଳ ହୋଇ କହିଥିଲେ ।

ତେବେ ରକ୍ତ ମୁଖାଆ ଶିବ କିଛି ଶୁଣି ନଥିଲା ଏପରି କି ହତୟଆର ଚାରି ଦିନ ପୂର୍ବରୁ ପ୍ରି-ପ୍ଳାନ କରିଥିଲା । ପାଞ୍ଚ ଜଣଙ୍କୁ ହତୟଆ କରିବା ପରେ ଶିବ ବାଲିଚନ୍ଦ୍ର ପୁର ଥାନାରେ ଆତ୍ମ ସମର୍ପଣ କରିଥିଲେ । ବନ୍ଧୁଗଣ ଗତ କିଛି ସମୟ ହେବ ସ୍ଥାନୀୟ ସରପଞ୍ଚ ଏହି ମାମଲାକୁ ନେଇ ଏକ ବଡ ବୟାନ ଦେଇଛନ୍ତି ଓ ଆଜି ଆମେ ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ଏହା ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ । ତା ହେଲେ ଆଉ ଡେରି ନକରି ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ଏହା ବିଷୟରେ ।

ସରପଞ୍ଚଙ୍କ ମତରେ-‘ଯେଉଁ ଭିଡିଓଟି ସେ ସେୟାର କରିଛି ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଯଦି ସେ ଭିଡିଓକୁ ଆମେ ଟିକେ ଭଲ ଭାବରେ ଦେଖିବା ତା ହେଲେ ପ୍ରତି ସେକେଣ୍ଡରେ ସେ ନିଜ ବାମ ଆଡକୁ ଚାହୁଁଛି । ମିଡିଆ ବାଲା କହୁଛନ୍ତି ସେ ସେଲଫି କ୍ୟାମେରା ଅନ୍ କରି ଭିଡିଓ କରିଛି କିନ୍ତୁ ଆପଣ ତାକୁ ମାର୍କ କରିବେ ସେ ବାମ ପଟକୁ ଆଖି କରି ଚାହୁଁ ଥିଲା’ ।

ଆଗକୁ ସେ କହିଛନ୍ତି-‘ତେଣୁ ବାମ ପଟେ ନିଶ୍ଚିତ ରୂପେ କିଏ ଗୋଟେ ଅଛି ଯିଏ କି ତାକୁ ଇନ୍ସଟ୍ରକ୍ସନ ଦେଉଛି ଆଉ ସେ ଶୁଆ ଭଳି କଥା ଗୁଡିକ କହିଯାଉଛି । ଆଉ ପ୍ରଥମ କଥା ହେଲା ତାର ଶିକ୍ଷାଗତ ଯୋଗ୍ୟତା ଅନୁସାରେ ସେ ଯେଉଁ ଭାଷା ପ୍ରୟୋଗ କରିଛି ସେ ଭାଷା ଗୁଡିକ ମଧ୍ୟ ଉନ୍ନତ ତଥା ଶିକ୍ଷିତ ଲୋକଙ୍କ ଭାଷା ଯାହାକି ସେଇଟା ତାର ଭାଷା ନୁହେଁ । ତେଣୁ ତାକୁ କିଏ ଗୋଟେ ଘୋଷେଇକି ସେସବୁ କୁହାଇଛି’ ।

ଆଗକୁ ସେ କହିଛନ୍ତି-‘ଆଉ ଗୋଟେ କଥା ହେଲା ପାଞ୍ଚ ଜଣଙ୍କୁ ମାଆରିଇବା ପରେ ଜଣେ ମଣିଷର ଏକ୍ସପ୍ରେସନ କିଭଳି ଥିବ ହେଲେ ଆର ମୁହଁରେ ସେ ଇମୋଶନଟା ଜଣା ପଡୁ ନଥିଲା । ସେ ନର୍ମାଲ ହୋଇ ସବୁ କଥା କହୁଛି’ । ତା ହେଲେ ବନ୍ଧୁଗଣ ଏପରି ଭାବରେ ସରପଞ୍ଚ ଏହି ମାମଲାକୁ ନେଇ ଏକ ବଡ ବୟାନ ଦେଇଛନ୍ତି । ତେବେ ଏହି ଖବର ଉପରେ ଆପଣ ମାନଙ୍କର ମତ କଣ ଆମକୁ କମେଣ୍ଟ କରି ନିଶ୍ଚୟ ଜଣାଇବେ, ଧନ୍ୟବାଦ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published.