Jyotish Shastra- ରାକ୍ଷୀ ପୂର୍ଣ୍ଣିମା (22 August) ରେ ରାଜଯୋଗ, ମା ଲକ୍ଷ୍ମୀଙ୍କ କୃପାରୁ ସୁନା ପରି ଚମକିବ ଏହି ୮ଟି ରାଶିର ଭାଗ୍ୟ

ବନ୍ଧୁଗଣ, ହିନ୍ଦୁ ଧର୍ମ ଅନୁଯାୟୀ ଶ୍ରାବଣ ମାସର ପୂର୍ଣ୍ଣିମା ଦିନରେ ରାକ୍ଷୀ ପୂର୍ଣ୍ଣିମା ବୋଲି ମାନାଯାଇଥାଏ । ରାକ୍ଷୀ ପୂର୍ଣ୍ଣିମାର ଠିକ ୭ ଦିନ ପରେ ଅଷ୍ଟମୀ ଦିନ ଶ୍ରୀ କୃଷ୍ଣଙ୍କ ଜନ୍ମାଷ୍ଟମୀ ପାଳନ କରାଯାଇଥାଏ । ହିନ୍ଦୁ ଧର୍ମ ଅନୁଯାୟୀ ସବୁ ପର୍ବ ମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ରାକ୍ଷୀ ପୂର୍ଣ୍ଣିମା ସବୁଠାରୁ ଅନ୍ୟତମ ହୋଇଥାଏ । ଆଜି ଆମ୍ଭେ ସେହି ରାଶି ମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ କିଛି ରାଶି ମାନଙ୍କ ସମ୍ବନ୍ଧରେ ବିଶେଷ ଟିପ୍ପଣୀ ଦେବାକୁ ଯାଉଅଛୁ ଯାହାର ଭାଗ୍ୟ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ ରୂପେ ବଦଳିବାକୁ ଯାଉଅଛି । ଏମାନଙ୍କ ଜୀବନରେ ଖୁସିର ଡିଆଁ ଆରମ୍ଭ ହେବାକୁ ଯାଉଅଛି ।

ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁସାରେ ଗ୍ରହ ନକ୍ଷେତ୍ର ମାନଙ୍କର ପରିବର୍ତ୍ତନ ରାଶି ମାନଙ୍କ ଉପରେ ବିଶେଷ ପ୍ରଭାବ ପକାଇଥାଏ । ଗ୍ରହ ନକ୍ଷେତ୍ର ମାନଙ୍କର ପରିବର୍ତ୍ତନରୁ ଜୀବନରେ ମଧ୍ୟ ବହୁତ ପ୍ରକାରର ପରିବର୍ତ୍ତନ ଆସିଥାଏ । ଜୀବନରେ ସଫଳ ହେବା ନିମନ୍ତେ ପ୍ରତ୍ୟକ ବ୍ୟକ୍ତି ଚାହିଁଥାନ୍ତି । ଏଥିପାଇଁ ସେମାନେ ବହୁତ କଷ୍ଟ ଏବଂ ପରିଶ୍ରମ ମଧ୍ୟ କରିଥାନ୍ତି । ମାତ୍ର ଏହା ଆଦୌ ଜରୁରୀ ନୁହେଁ ଯେ ଯେଉଁ ବ୍ୟକ୍ତି ପରିଶ୍ରମ କରିଥାଏ, ସେହି ବ୍ୟକ୍ତି ଙ୍କୁ ସଫଳତା ମିଳି ପାରିବ । ଗ୍ରହ ର ପରିବର୍ତ୍ତନ କାରଣରୁ ଏହି ରାଶିର ଭାଗ୍ୟ ଖୋଲିବାକୁ ଯାଉଅଛି ।

ଏହି ବ୍ୟକ୍ତି ମାନଙ୍କର ପ୍ରଚୁର ଧନ ଉପାର୍ଜନ ର ଉତ୍ତମ ସୁଯୋଗ ପ୍ରାପ୍ତ ହେବ । ଏହି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତି ମାନଙ୍କୁ ମାତା ଲକ୍ଷ୍ମୀ ଙ୍କର ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ ସହଯୋଗ ପ୍ରାପ୍ତ ହେବ । କମ୍ପାନୀ ତରଫରୁ ଆପଣଙ୍କୁ ବିଦେଶ ଯାତ୍ରା କରିବାର ଯୋଗ ବନୁଅଛି । ଏହାଦ୍ଵାରା ଆପଣ ବିଶେଷ ଲାଭବାନ ମଧ୍ୟ ହେବେ । ନିଜର ବୁଦ୍ଧି ତଥା ବିବେକ ଅନୁଯାୟୀ ଆପଣ ମାନେ ପ୍ରଚୁର ଧନ ଉପାର୍ଜନ କରି ପାରିବେ । ଶିଳ୍ପ, ପରିବହନ, ବାଣିଜ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣ ଉନ୍ନତ ମାନର ଫଳ ପାଇବେ ।

ଏହି ରାଶିର ଲୋକ ମାନଙ୍କୁ ମାତା ଲକ୍ଷ୍ମୀ ଙ୍କ କୃପାରୁ ଉନ୍ନତ ମାନର ଫଳ ମିଳିବାକୁ ଯାଉଅଛି । ଆପଣ ମାନେ ବ୍ୟବସାୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସନ୍ତୁଷ୍ଟ ଲାଭ କରିବେ । ଅଫିସର ତଥା ସହକର୍ମୀ ମାନେ ଆପଣଙ୍କ କାମରେ ପ୍ରଶଂସା କରିବେ । ଆପଣଙ୍କ ପ୍ରିୟ ଲୋକ ମାନଙ୍କ ସହିତ ଆପଣଙ୍କର ସମ୍ପର୍କ ଭଲ ରହିବ । ଅଧିକ ପରିଶ୍ରମ କରିବା ଦ୍ଵାରା ଆପଣ ଅର୍ଥଲାଭ କରି ପାରିବେ । ବହୁତ ଦିନରୁ ଲାଗି ରହିଥିବା ଚିନ୍ତା ଏବଂ ବିବାଦରୁ ଆପଣଙ୍କୁ ମୁକ୍ତି ମିଳିବ ।

ଏହି ରାଶିର ଲୋକ ମାନଙ୍କ ଠାରୁ ମାତା ଲକ୍ଷ୍ମୀ ଙ୍କ କରିପାରୁ ସଫଳତା ଲାଭ ହେବ । ଆପଣ ମାନଙ୍କ ସାମାଜିକ ପ୍ରତିଷ୍ଠା ଏବଂ ମାନସନମାନ ରେ ବୃଦ୍ଧି ହେବ । ପ୍ରେମୀ ଏବଂ ପ୍ରେମିକା ମାନେ ପ୍ରେମ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସଫଳ ରହିବେ । ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନରେ ସୁଖର ନୂତନ ମାର୍ଗ ମିଳିବ । ଆପଣଙ୍କ ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନ ସୁଖମୟ ହେବ । ପରିବାର ଲୋକେ ମଧ୍ୟ ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟ ରେ ସନ୍ତୁଷ୍ଠ ରହିବେ ।

ସେହି ଭାଗ୍ୟଶାଳୀ ରାଶି ମାନେ ହେଉଛନ୍ତି,- ୧;- ବୃଷ ରାଶି, ୨;- ଧନୁ ରାଶି, ୩;- ମୀନ ରାଶି, ୪;- ସିଂହ ରାଶି, ୫;- ମକର ରାଶି, ୬;- ବିଛା ରାଶି, ୭;- ତୁଳା ରାଶି, ୮;- କୁମ୍ଭ ରାଶି । ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ଆମର ଏହି ଲେଖାଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଥିଲେ ନିଶ୍ଚିତ କମେନ୍ଟ ଦିଅନ୍ତୁ । ଏହିପରି ଜ୍ଯୋତିଷ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ବିବରଣୀ ପାଇବା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ । ଧନ୍ୟବାଦ

Leave a Reply

Your email address will not be published.