ନବମ ଶ୍ରେଣୀ ଛାତ୍ରୀ ଜଙ୍ଗଲ ଭିତରେ କରୁଥିଲେ ଖେଳ, ପଡିଗଲେ ଧରା… ଦେଖନ୍ତୁ ତାପରେ କଣ ହେଲା, ଦେଖନ୍ତୁ Video

ବନ୍ଧୁଗଣ ଜଙ୍ଗଲରେ କରୁଥିଲେ ରାସନୀଳା ହେଲେ ଠିକ ସମୟରେ କିଛି ଯୁବକଙ୍କ ହାତରେ ଧରା ପଡିଲେ । ଏଭଳି କିଛି ଦୃଶ୍ୟ ଏବେ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି । ବନ୍ଧୁଗଣ ଏବେ ଦୁନିଆର ସମସ୍ତ ଲୋକ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ସହ ଜଡିତ ହୋଇ ରହୁଛନ୍ତି । ଆଜିକାଲି ଦୁନିଆରେ ଏପରି ସବୁ ଘଟଣା ଘଟୁଛି ଯାହା ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ବହୁତ ମାତ୍ରାରେ ଭାଇରାଲ ହେଉଛି । ଏହି ସବୁ ଘଟଣା ଓ ଖବର ଗୁଡିକୁ ଲୋକମାନେ ଯେକୌଣସି ସ୍ଥାନରେ ରହି ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ମାଧ୍ୟମରେ ଜାଣି ପାରୁଛନ୍ତି ।

ତେବେ ବନ୍ଧୁଗଣ ଗତ କିଛି ସମୟ ହେବ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏକ ଭିଡିଓ ବହୁତ ମାତ୍ରାରେ ଭାଇରାଲ ହେଉଛି ଓ ଆଜି ଆମେ ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ଏହି ଭିଡିଓ ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ । ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ମାନେ ସମସ୍ତେ ଏହି ଭିଡିଓ ବିଷୟରେ ଜାଣିଲେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହେବେ ।

ତେବେ ଏହି ଭିଡିଓ ଟି ଏବେ ସମସ୍ତ ସ୍ଥାନରେ ଚର୍ଚ୍ଚାର ବିଷୟ ପାଲଟିଛି ତା ହେଲେ ବନ୍ଧୁଗଣ ଆଉ ଡେରି ନକରି ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ଏହି ଭିଡିଓ ବିଷୟରେ ।ବନ୍ଧୁଗଣ ବର୍ତ୍ତମାନ ପ୍ରେମ ବହୁତ ଆଡଭାନ୍ସ ହେଇଯାଇଛି । ଆଗ କାଳରେ ପ୍ରେମ କଣ ଲୋକ ମାନେ ଜାଣି ନଥିଲେ ହେଲେ ଏବେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ଦୁନିଆରେ ଛୋଟ ଛୋଟ ଛୁଆ ମାନେ ପ୍ରେମ କରୁଛନ୍ତି ।

ଖାସ କରି ସ୍କୁଲ ଓ କଲେଜ ଛାତ୍ର ଛାତ୍ରୀ ମାନଙ୍କ ପାଇଁ ପ୍ରେମ ଏକ ସାଧାରଣ କଥା ହୋଇଯାଇଛି । ହେଲେ ବନ୍ଧୁଗଣ ପ୍ରେମରେ ଯେତିକି ମଜା ଅଛି ସେତିକି ସଜା ମଧ୍ୟ ଅଛି । ଠିକ ଏହି ଭଳି ଏକ ଭିଡିଓ ସାମ୍ନାକୁ ଆସୁଛି ଯେଉଁଠି ଜଣେ ଛାତ୍ରୀ ପ୍ରେମରେ ମଜା ନେଉଥିବା ବେଳେ ତାଙ୍କୁ ସଜା ମିଳିଛି । ଜଙ୍ଗଲ ଭିତରେ ଜଣେ ସ୍କୁଲ ଛାତ୍ରୀ ନିଜ ପ୍ରେମିକା ସହ ରାସନୀଳା କରୁଥିବା ସମୟରେ ଧରା ପଡିଛନ୍ତି ।

ତେବେ ରାସନୀଳା କରୁଥିବା ସମୟରେ କିଛି ଯୁବକ ଯାଇ ସେମାନଙ୍କୁ ଧରିଥିଲେ ଆଉ ସେମାନଙ୍କର ଭିଡିଓ କରିଥିଲେ । ଭାଇରାଲ ହେଉଥିବା ଭିଡିଓରେ ଛାତ୍ରୀ ଜଣକ ହସୁ ଥିବାର ନଜର ଆସୁଛନ୍ତି । ଏହି କୁକର୍ମ କରିବା ପରେ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କ ମୁହଁରେ ଲଜ୍ୟା ସରମ କିଛି ବି ନାହିଁ । ତା ହେଲେ ବନ୍ଧୁଗଣ ଏହି ଭିଡିଓ ଉପରେ ଆପଣ ମାନଙ୍କର ମତ କଣ ଆମକୁ କମେଣ୍ଟ କରି ନିଶ୍ଚୟ ଜଣାଇବେ, ଧନ୍ୟବାଦ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published.