ଏହି ଫଟୋକୁ ଜୁମ କରି ଦେଖିଲେ ଆପଣଙ୍କ ମୁଣ୍ଡ ଘୁରେଇ ଦେବ, ଥରୁଟିଏ ଦେଖି ନିଅନ୍ତୁ…

ବନ୍ଧୁଗଣ ଏବେ ଦୁନିଆର ସମସ୍ତ ଲୋକ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ସହ ଜଡିତ ହୋଇ ରହୁଛନ୍ତି । ଆଜିକାଲି ଦୁନିଆରେ ଏପରି ସବୁ ଘଟଣା ଘଟୁଛି ଯାହା ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ବହୁତ ମାତ୍ରାରେ ଭାଇରାଲ ହେଉଛି । ଏହି ସବୁ ଘଟଣା ଓ ଖବର ଗୁଡିକୁ ଲୋକମାନେ ଯେକୌଣସି ସ୍ଥାନରେ ରହି ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ମାଧ୍ୟମରେ ଜାଣି ପାରୁଛନ୍ତି । ଏହା ସହ ଲୋକମାନେ ନିଜର ମନୋରଞ୍ଜନ ମଧ୍ୟ କରିପାରୁଛନ୍ତି ।

ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏମିତି ଅନେକ ଫଟୋ ଓ ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହେଉଛି ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ମନୋରଞ୍ଜନ କରିଦେବ । ବନ୍ଧୁଗଣ ବେଳେବେଳେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ କିଛି ଏପରି ଫଟୋ ଭାଇରାଲ ହୁଏ ଯାହାକୁ ବୁଝିବା ପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜ ହେଇଯାଏ । ବନ୍ଧୁଗଣ ଗତ କିଛି ସମୟ ହେବ ଏଭଳି ଏକ ଫଟୋ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେଉଛି ଆଉ ଆଜି ଆମେ ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ଏହି ଫଟୋ ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ ।

ତା ହେଲେ ବନ୍ଧୁଗଣ ଆଉ ଡେରି ନକରି ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ଏହି ଫଟୋ ବିଷୟରେ । ଭାଇରାଲ ହେଉଥିବା ଏହି ଫଟୋଟି ବହୁତ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ଅଛି । ଯେଉଁ ମାନେ ନିଜକୁ ସବୁଠାରୁ ସ୍ମାର୍ଟ ବୋଲି ଭାବନ୍ତି ସେମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଏହି ଫଟୋ ଏକ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜ । ଯଦି ଆପଣ ଏହି ଫଟୋଟିକୁ ବୁଝି ପାରିବେ ତା ହେଲେ ଆପଣ ବହୁତ ବଡ ଜ୍ଞାନୀ ।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଭାଇରାଲ ହେଉଥିବା ଫଟୋଟିକୁ ଦେଖିଲେ ଆପଣ ପ୍ରଥମେ ତ ଭାବିବେ ଏହା ହେଉଛି ଏକ ସାଧାରଣ ଫଟୋ । ହେଲେ ବନ୍ଧୁଗଣ ଏହି ଫଟୋରେ ଥିବା ମୁଖ୍ୟ ଦୃଶ୍ୟ ଉପରେ ଲକ୍ଷ କରିଲେ ଆପଣଙ୍କ ହୋସ ଉଡିଯିବ । ଏହି ଫଟୋରେ ଦୁଇଟି ମଣିଷ ପରସ୍ପରକୁ ହଗ୍ କରୁଥିବାର ନଜର ଆସୁଛନ୍ତି ଆଉ ଆପଣ କହିବେ ଏଥିରେ କଣ କଥା ଏହା ତ ସମସ୍ତେ ଜାଣିଛନ୍ତି ।

ହେଲେ ବନ୍ଧୁଗଣ ଭାଇରାଲ ହେଉଥିବା ଫଟୋଟିକୁ ଟିକେ ଭଲ ଭାବରେ ଦେଖନ୍ତୁ । ଫଟୋରେ ଉଭୟ ବ୍ୟକ୍ତି ପରସ୍ପରକୁ ହଗ୍ କରିଛନ୍ତି ହେଲେ ଉଭୟଙ୍କ ଗୋଡ ଦେଖନ୍ତୁ । ବନ୍ଧୁଗଣ ଏହା ଦେଖି ନିଶ୍ଚୟ ଆପଣ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଥିବେ ଆଉ ଭାବୁଥିବେ ଏହା କେମିତି ସମ୍ଭବ । ତେଣୁ ବନ୍ଧୁଗଣ ଏହି ଫଟୋରୁ ଆପଣ କଣ ବୁଝିଲେ ଆମକୁ କମେଣ୍ଟ କରି ନିଶ୍ଚୟ ଜଣାଇବେ ତା ପରେ ଜଣା ପଡିବ ଆପଣ କେତେ ବଡ ଜ୍ଞାନୀ, ଧନ୍ୟବାଦ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published.