ପୁଣି ଆଉ ଏକ ଭିଡିଓ ଛାଡିଲେ Anubhav, ଏଥର ବର୍ଷା ନୁହେଁ ଅଭିନେତ୍ରୀ Bidusmita ଙ୍କୁ କଲେ ଏକ୍ସପୋଜ, ସେ ସେ କଣ କହିଲେ ଦେଖନ୍ତୁ Video

ବନ୍ଧୁଗଣ ଗତ କିଛି ଦିନ ହେବ ସାଂସଦ ଅନୁଭବ ମହାନ୍ତି ସାରା ଓଡିଶାରେ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ଅଛନ୍ତି । ଅନୁଭବ ଓ ବର୍ଷାଙ୍କ ପାରିବାରିକ ବିବାଦ ମାମଲାକୁ ନେଇ ଅନୁଭବ ଗତ କିଛି ଦିନ ତଳେ ଏକ ଭିଡିଓ ଅପଲୋଡ କରିଥିଲେ ଆଉ ସେହି ଭିଡିଓକୁ ନେଇ ଅନେକ ବିବାଦ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଥିଲା । ଏବେ ଅନୁଭବ ପୁଣି ଆଉ ଏକ ଭିଡିଓ ମାଧ୍ୟମରେ ନିଜ ଫ୍ୟାନ୍ସ ମାନଙ୍କୁ ଏକ ମେସେଜ ଦେଇଛନ୍ତି ।

ଅନୁଭବ ଏହି ଭିଡିଓରେ ଜଣେ ଓଡିଆ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ବିଷୟରେ ଏପରି କିଛି କଥା କହିଛନ୍ତି ଯାହା ବିଷୟରେ ଜାଣିଲେ ଆପଣ ମାନେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହେବେ । ତା ହେଲେ ବନ୍ଧୁଗଣ ଆଉ ଡେରି ନକରି ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ଏହା ବିଷୟରେ । ଅନୁଭବ ଏହି ଭିଡିଓରେ କହୁଛନ୍ତି-‘ଏ ଭିଡିଓ କରିବା ପଛର କାରଣ ହେଉଛି ଗତ ଦୁଇ ବା ତିନି ବର୍ଷ ହେବ ଜଣେ ଭଦ୍ର ମହିଳା ଓଡିଆ ଆଲବମ ଜଗତର ଅଭିନେତ୍ରୀ ଯଦିଓ ମୁଁ ତାଙ୍କ ସହ ଅଧିକ କାମ କରିନି ବୋଧେ ଗୋଟିଏ କାମ କରିଥାଇ ପାରେ ।

ସେ ଅନେକ ସମୟରେ ବାହାରିକି ଗଣମାଧ୍ୟମ ସାମ୍ନାରେ ମୋ ବିରୋଧରେ ଅନେକ କିଛି କହିଛନ୍ତି । ସେ ବହୁତ ଅପମାନ ଜନକ କଥା କହିଛନ୍ତି ମୋର ଚରିତ୍ରକୁ ନେଇ, ମୋର ନାରୀଜାତିକୁ ନେଇ ବ୍ୟବହାରକୁ ନେଇକି ବହୁତ ଥର କହିଛନ୍ତି । ଆଉ ମୁଁ ଅନେକ ଜଣଙ୍କ ଠାରୁ ଶୁଣେ ହେଲେ ମୁଁ ବିଶ୍ଵାସ କଲିନି ହେଲେ ପରେ ଯେତେବେଳେ ମୁଁ ଦେଖିଲି ଜଣେ ଯଦି କହୁଛନ୍ତି ମହିଳା ହୋଇକି ତା ହେଲେ ସତ କୁହନ୍ତୁ ।

ସତଟି ସମସ୍ତେ ଜାଣନ୍ତୁ ମିଛ କାହିଁକି କହୁଛନ୍ତି । ଯାଜପୁର ଜିଲ୍ଲା କତରାପୁର ଗାଁକୁ ଦିନେ ଯାଇଥିଲୁ ମୁଁ । ସେଦିନ କାଳୀ ପୂଜା ଥିଲା ଆଉ ଅନେକ କଳାକାର ସେଠାରେ ପହଞ୍ଚି ଥିଲେ । ମୁଁ ସେଇଠି ଗେଷ୍ଟ ହେଇ ଯାଇଥିଲି ସତ ହେଲେ ସେଇଟା ବି ମୋର ଗୋଟେ ପରିବାର । ସେହି ପ୍ରୋଗ୍ରାମରେ 10000 ପାଖାପାଖି ଲୋକ ଆସିଥିଲେ । ପ୍ରୋଗ୍ରାମ ସରିବା ପରେ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଡିନର ପାଇଁ ଡକା ଯାଇଥିଲା । ସେହି ଡିନରରେ ସେହି ମହିଳା ଅଭିନେତ୍ରୀ ଜଣକ ଆସିଥିଲେ ଆଉ ତାଙ୍କ ବ୍ୟବହାର ବହୁତ ଖରାପ ଥିଲା ସେଠି ।

ମୁଁ ସେଇଠି ତାଙ୍କୁ ପାଟି କରିଥିଲି କାରଣ ତାଙ୍କ ଘରେ ବଡ ମାନେ ଅଛନ୍ତି ତ ତାଙ୍କୁ ଏଭଳି ଖରାପ ବ୍ୟବହାର କରିବା ଆଦୌ ଉଚିତ ନୁହେଁ । ମୋତେ ବହୁତ କଷ୍ଟ ଲାଗିଥିଲା ଆମେ ଏଭଳି କାହାକୁ ବ୍ୟବହାର କରିବା ଉଚିତ ନୁହେଁ । ବାସ ଏଇଆ ହେଉଛି କଥା ସେଇ କଥାକୁ ନେଇ ସେ ମୋ ବିଷୟରେ ଏଭଳି କଥା କହିଛନ୍ତି’ । ତା ହେଲେ ବନ୍ଧୁଗଣ ଏହି ଖବର ଉପରେ ଆପଣ ମାନଙ୍କର ମତ କଣ ଆମକୁ କମେଣ୍ଟ କରି ନିଶ୍ଚୟ ଜଣାଇବେ, ଧନ୍ୟବାଦ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published.