ବାପା ମା କଥା ନମାନି ରାସ୍ତା ମଝିରେ ଭିଡିଓ ବନଉଥିଲା କିନ୍ତୁ ପରେ ଯାହା ହେଲା…ଦେଖନ୍ତୁ ଏହି Video

ବନ୍ଧୁଗଣ କୁହାଯାଏ ମଣିଷ ନିଜ ଭୁଲରୁ ଶିଖେ ହେଲେ ଆମ ଚାରି ପାଖରେ ଏମିତି କିଛି ନମୁନା ଅଛନ୍ତି ଯାହାଙ୍କୁ ଦେଖିଲେ ଏହି କଥାର ମୂଲ୍ୟ ରହେ ନାହିଁ । ଆଜି ଆମେ ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ଏମିତି କିଛି ବୋକା ଲୋକଙ୍କ ଭିଡିଓ ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ ଯାହାକୁ ଦେଖିବା ପରେ ଆପଣଙ୍କ ଦିନ ଜାକର ଟେନସନ ଗାୟବ ହୋଇଯିବ । ତା ହେଲେ ବନ୍ଧୁଗଣ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ଏହି ଭିଡିଓ ଗୁଡିକ ବିଷୟରେ ।

୧. ୨୦୧୮ରେ ପାନାମାରେ ଫୁଟବଲ ମ୍ୟାଚ ପୂର୍ବରୁ ଜଣେ ରିପୋର୍ଟର ଫ୍ୟାନ୍ସ ମାନଙ୍କର ଇଣ୍ଟର୍ବ୍ୟୁ ନେଉଥିଲେ । ପ୍ରଥମେ ସେ କିଛି ପ୍ରଶ୍ନ ପଚାରୁଥିଲେ ଆଉ ଯଦି କେହି ଉତ୍ତର ଠିକ ଦେବ ତା ହେଲେ ପାଖରେ ଥିବା ଝିଅକୁ କିସ୍ କରିବାକୁ କହୁଥିଲେ । ସେହି ସମୟରେ ବୁଢା ମାନେ ବହୁତ ମଜା ନେଇଥିଲେ ହେଲେ ପରେ ସେମାନଙ୍କର ମଜା ସଜାରେ ବଦଳି ଗଲା କାରଣ ପରେ ଜଣା ପଡିଲା ସେହି ମହିଳା ଜଣକ ଛକା ଥିଲେ ।

୨. ମେ ୨୦୨୧ରେ ଋଷିଆର ସାରାନ୍ସକରେ ପୋଲିସ ଏକ ବୁଦ୍ଧିମାନ ଚୋରକୁ ନେଇଯାଉଥିଲା । କିନ୍ତୁ ବାଟରେ ଟ୍ରାଫିକ ଜ୍ୟାମ ଯୋଗୁଁ ପୋଲିସ ଗାଡିକୁ ରଖିଥିଲା ହେଲେ ଚୋର ଏତେ ଚତୁର ଥିଲା ଯେ, ସେ ହାତରେ ଲକ୍ ଖୋଲି ପଛ ଡୋର ପଟେ ଖସି ଚାଲିଗଲା । ହେଲେ ଗୋଟେ ପୋଲିସର ନଜର ଚୋର ଉପରେ ପଡିଗଲା କିଛି ସମୟ ପରେ ସେ ଚୋରକୁ ଧରିନେଲେ ।

୩. ଆପଣ ମାନେ ଟ୍ରଷ୍ଟଫଲ ନାମକ ଏହି ଟିକଟକ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜ ବିଷୟରେ ନିଶ୍ଚୟ ଶୁଣିଥିବେ । ଏହି ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜରେ ନିଜ ସାଙ୍ଗ ମାନଙ୍କ ଉପରେ ବିଶ୍ଵାସ କରି ତଳେ ପଡିବାକୁ ହୁଏ ଆଉ ସାଙ୍ଗ ମାନେ ବଞ୍ଚାଇ ଦିଅନ୍ତି । ହେଲେ ଏହି ଭିଡିଓରେ ଜଣେ ଝିଅ ନିଜ ବୟଫ୍ରେଣ୍ଡ ଉପରେ ବିଶ୍ଵାସ କରି ଟ୍ରଷ୍ଟଫଲ ଭିଡିଓ ବନାଉ ଥିଲା । ହେଲେ ଝିଅଟି ପଛକୁ ନ ପଡି ଆଗକୁ ପଡିଗଲା ।

୪. ବନ୍ଧୁଗଣ ଆମ ଲିଷ୍ଟର ଚତୁର୍ଥ ଭିଡିଓରେ ଜଣେ ଝିଅ ନିଜ ବୟଫ୍ରେଣ୍ଡ ଉପରେ ସନ୍ଦେହ କରି ତାର ଗାଡିକୁ ଅଟକାଇ ଚେକ୍ କରିଲା । ହେଲେ ଯୁବକ ଜଣକ ଅତି ଚତୁର ଥିଲା ସେ ନିଜ କଥାରେ ଗାର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡକୁ ବିଜି ରଖିଲା ଆଉ ଏପଟ ଡୋର ଖୋଲି ଅନ୍ୟ ଝିଅଟି ଖସି ଚାଲିଗଲା ।

୫. ବନ୍ଧୁଗଣ ଆଜିକାଲି ଝିଅ ମାନେ ଯେଉଁ ଭଳି ଭାବରେ ଗାଡି ଚଲାଉ ଛନ୍ତି ତାହା ବିଷୟରେ ଆପଣ ମାନେ ଜାଣିଥିବେ । ଭାଇରାଲ ହେଉଥିବା ଏହି ଭିଡିଓରେ ଜଣେ ଝିଅ ମନ୍ଦିର ସାମ୍ନାରେ ଗାଡି ଷ୍ଟାର୍ଟ କରୁଛନ୍ତି ହେଲେ ହଠାତ ଝିଅଟି ଗାଡି ଏକ୍ସିଲେଟରକୁ ଜୋର ସେ ମୋଡି ଦେଉଛନ୍ତି ଯାହାଫଳରେ ଝିଅଟି ଗାଡି ସହ ମନ୍ଦିର ଭିତରକୁ ପଶି ଯାଉଛି । ତା ହେଲେ ବନ୍ଧୁଗଣ ଏହି ସବୁ ମଜାଦାର ଭିଡିଓ ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ କେମିତି ଲାଗିଲା ଆମକୁ କମେଣ୍ଟ କରି ନିଶ୍ଚୟ ଜଣାଇବେ, ଧନ୍ୟବାଦ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published.